spot_imgspot_img

Co nieco o “Magii druku”… Istnieje? Wywiad z Rafałem Osiekowiczem. Aktualizacja. Podcast

- Reklama-

Na zamknięcie sezonu 10. NIEZBĘDNIKA POLIGRAFA przygotowaliśmy dla Was rozmowę z Rafałem Osiekowiczem z firmy Canon. Rozwój technologii druku cyfrowego czasami zaskakuje. Nas też. Zaprosiliśmy Rafała do rozmowy o tym, co było prezentowane podczas tegorocznej edycji targów FESPA.

Rafał pojawił się w naszej redakcji z próbnymi wydrukami, które nas po prostu zainteresowały. O samym nagraniu może nie będziemy pisać, bo naszą rozmowę warto po prostu wysłuchać, ale próbki pozostawione w naszej redakcji mogliśmy zaprezentować wielu naszym gościom.

Jakież było ich zaskoczenie, kiedy wyjaśniliśmy, co tak naprawdę trzymają w swoich dłoniach i jaką technologią jest drukowane. Zapraszamy na kolejny wywiad, już w czwartek 29.09.2022.

Odsłaniamy tajemnice magii: FLXfinish+, czyli jak uzyskać jednocześnie matowe i błyszczące wykończenie wydruku. Lakierowanie wybiórcze w druku wielkoformatowym bez wykorzystania dodatkowego lakieru ani atramentu. Brzmi niewiarygodnie? Tym bardziej chciałbym przedstawić tajniki nowatorskiej technologii FLXfinish+, której pojawienie się całkowicie zmienia sytuację na rynku grafiki wielkoformatowej. Jakie korzyści mogą z niej wynieść dostawcy usług druku? Dokładnie o tym… rozmawiamy z Rafałem Osiekowiczem z firmy Canon. Zapraszamy!


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 264 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących podnoszenia cen za produkcję i brzmią następująco:

O ile % podnieśliście ceny na realizację usług w ostatnich 3 miesiącach?

Czy planujecie podniesienie cen w najbliższych 3 miesiącach?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00