X-Rite Incorporated i Pantone LLC poinformoły, że oparte na chmurze narzędzia Fujifilm ColorPath SYNC do zarządzania kolorem obsługują teraz nową rodzinę spektrofotometrów i1Pro 3. Dostawcy usług poligraficznych będą mogli szybko i łatwo tworzyć profile ICC za pomocą urządzeń z rodziny i1Pro 3 oraz dopasowywać urządzenia produkcyjne do wyznaczonego celu kolorystycznego za pomocą ColorPath SYNC.

- reklama -

“Linia urządzeń pomiarowych i1Pro X-Rite od zawsze stanowiła integralną część pakietu narzędzi do zarządzania barwą ColorPath SYNC”, powiedział Peter Pretzer, ColorPath Solutions Development Manager w FUJIFILM North America, Graphic Systems Division. “Cieszymy się na wzrost wydajności zarówno my, jak i nasi klienci będziemy cieszyć się z nowej rodziny i1Pro 3 w połączeniu z ColorPath SYNC”.

Rodzina i1Pro 3 jest idealna dla profesjonalistów z branży drukarskiej i graficznej, którzy wymagają dokładnego od swojej drukarki, wyświetlacza i projektora kolorów. Urządzenie i1Pro 3 jest dokładniejsze, bardziej niezawodne i dwukrotnie szybsze niż jego poprzednik.

Mierzy jednocześnie M0, M1 i M2 w jednym przejściu, a jednocześnie uwzględnia rozjaśniacze optyczne. Operatorzy prepressu i druku mogą szybko przewidzieć, jak będą wyglądać kolory drukowane na optycznie rozjaśnianych podłożach w różnych warunkach oświetleniowych. Urządzenie i1Pro 3 Plus posiada większą, 8-milimetrową przysłonę do obsługi dodatkowych materiałów i podłoży stosowanych w druku cyfrowym. Obsługuje również skanowanie transmisyjne dla podświetlanych folii i materiałów stosowanych w oznakowaniach. Dzięki dodaniu urządzenia i1iO3 zarówno i1Pro 3, jak i i1Pro 3 Plus mogą być wykorzystywane w zautomatyzowanych procesach pomiarowych…

Źródło: X-Rite Incorporated i Pantone LLC

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Najważniejsze wyzwania na "teraz" dla Twojego biznesu