spot_imgspot_imgspot_img

Colours Factory inwestuje w składarko-sklejarkę Omega Allpro 90 marki Koenig & Bauer

- Reklama-

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu swoich klientów, oczekujących kompleksowej obsługi w zakresie materiałów promocyjnych i sprzedażowych, drukarnia Colours Factory rozbudowała w ostatnim czasie swoją ofertę o wysokonakładowe opakowania klejone, wykonane z kartonu i tektury. Firma poczyniła również niezbędne inwestycje z tym związane – jednym z jej kluczowych zakupów była nowa składarko-sklejarka. Po przeanalizowaniu dostępnych ofert rynkowych, kierownictwo Colours Factory zdecydowało się na rozwiązanie firmy Koenig & Bauer. W efekcie rozpoczęła tu pracę maszyna Omega Allpro 90, która – jak podkreśla Marek Kruszka, dyrektor ds. produkcji – zautomatyzowała i znacząco usprawniła proces opakowań kartonowych i tekturowych.

Zachowana ciągłość produkcji mimo zawirowań rynkowych

„Mimo trudnej sytuacji rynkowej, zachowaliśmy spójność łańcucha dostaw, a dzięki przemyślanemu systemowi magazynowania i dysponowania surowcami, w ostatnich, trudnych miesiącach zachowaliśmy pełne możliwości produkcyjne – mówi Marek Kruszka. – Co więcej, okres ten oznaczał dla Colours Factory kolejne inwestycje, które jeszcze bardziej poprawiły naszą wydajność, istotnie zwiększając nasz potencjał produkcyjny. Chcemy być dla naszych klientów kompleksowym dostawcą materiałów poligraficznych, w tym opakowań. W związku z tym realizowane inwestycje i dalszy rozwój dotyczyły również tej części rynku. Zakup nowej składarko-sklejarki Omega Allpro 90 to swego rodzaju ukłon w stronę wymagających klientów, poszukujących kompleksowej obsługi poligraficznej. Bogaty park sprzętowy, jego różnorodność i ogromne możliwości produkcyjne, pozwalają nam dostarczać jeszcze bardziej zaawansowane rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Dzięki ostatnim inwestycjom rozwój ten w coraz większym stopniu dotyczy też opakowań kartonowych”.

Pierwsze rozwiązanie postpress Koenig & Bauer w drukarni Colours Factory

Dostarczona we wrześniu br. składarko-sklejarka to pierwsze rozwiązanie postpress marki Koenig & Bauer zakupione przez Colours Factory.

 „O jego wyborze zdecydowało doświadczenie dostawcy w tym obszarze rynkowym, bardzo profesjonalne podejście i wszechstronne doradztwo przy konfiguracji maszyny – kontynuuje Marek Kruszka. – Dzięki temu dobraliśmy rozwiązanie idealnie „skrojone” pod nasze potrzeby. Byliśmy pod dużym wrażeniem kompleksowego wsparcia zapewnionego nam przez Koenig & Bauer (CEE) – mogliśmy na nie liczyć na każdym etapie: procesu instalacji, wdrożenia, szkolenia oraz w ramach obsługi posprzedażowej”.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00