W drukarni Colours Factory zainstalowano kolejną maszynę japońskiego producenta firmy Horizon International Inc. Dostawcą urządzenia jest firma Derya z Tychów, jedyny autoryzowany dystrybutor maszyn Horizon w Polsce.

Tym razem drukarnia zainwestowała w falcerkę AFC 746 APFU. Colours Factory to nowoczesna drukarnia, która należy do czołówki polskich firm sektora poligraficznego. Produkcja obejmuje druk technologicznie różnych materiałów: offsetowych, cyfrowych o jakości offsetu i wielkoformatowych, co gwarantuje ich spójność i poprawność. Działając globalnie, doskonale realizuje kampanie indoorowe i outdoorowe, dostarczając efektywne oraz kompletne rozwiązania poligraficzne w oparciu o własne innowacyjne narzędzia IT.

Mocne strony firmy to przede wszystkim nowoczesny park maszynowy oraz ludzie tworzący profesjonalną obsługę. Drukarnia wielokrotnie otrzymała tytuł Diamenty Forbesa i tym samym znalazła się w prestiżowym rankingu firm, które osiągnęły największy roczny wzrost wartości. Wiele razy nagradzana była również renomowanym wyróżnieniem Gazele Biznesu. Obecność na liście najdynamiczniej rozwijających się drukarń w Polsce jest motywacją do dalszej pracy.

FALCERKA AFC 746 APFU – Kompaktowa, wysokowydajna maszyna kasetowo-nożowa z 6 kasetami oraz 2 stacjami falcującymi nożowymi, z automatycznymi ustawieniami formatów oraz 3 rodzajami samonakładaków. Wysoki stopień automatyzacji maszyny upraszcza pracę w zakresie formatu B1 dla falcerek kasetowo-nożowych.

- reklama -

ANKIETA!
Bądźcie aktywni! Warto wyrażać swoje zdanie!

Czy korzystasz z webinariów?

Co cenisz w organizowanych webinariach?