- Reklama -spot_imgspot_img

Constantia Flexibles podpisuje umowę przejęcia Drukpol Flexo

- Reklama-

Inwestycja w europejską platformę druku fleksograficznego wzmocni obecność w Polsce. Constantia Flexibles z siedzibą w Wiedniu, trzeci co do wielkości producent opakowań giętkich na świecie, podpisała umowę przejęcia polskiej firmy Drukpol Flexo.

Stając się częścią Constantia Flexibles, Drukpol Flexo ma potencjał, aby kontynuować swój rozwój i rozszerzać swoją ofertę o bardziej zrównoważone portfolio produktów Constantia Flexibles.

- Reklama -

Założona w 1992 roku firma Drukpol Flexo zatrudnia 183 pracowników i jest ugruntowanym graczem na polskim rynku opakowań elastycznych z dużymi możliwościami w zakresie druku fleksograficznego, laminowania wytłaczanego i integracji pionowej. Firma obsługuje głównie krajowe rynki spożywcze i HPC dla klientów lokalnych i międzynarodowych. Zbliża się do Warszawy dwóch dodatkowych lokalizacji. Drukpol Flexo idealnie pasuje do istniejących lokalizacji Constantia Flexibles, Constantia Teich Poland w Rogowcu i Constantia ColorCap w Jejkowicach.

“Cieszymy się z możliwości inwestowania w rozwój naszej europejskiej platformy druku fleksograficznego, jednocześnie wzmacniając naszą udaną obecność w Polsce” – powiedział Pim Vervaat, dyrektor generalny Constantia Flexibles.

“Jestem przekonany, że Drukpol Flexo znalazł odpowiedniego partnera na przyszłość i nadal rozwija się pod skrzydłami Constantia Flexibles” – powiedział Zenon Ziemak, założyciel i właściciel Drukpol Flexo.

Źródło: WWW.


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 360 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych