- Reklama -spot_imgspot_img

Continental przejmuje Trelleborg Printing Solutions

11 listopada 2021 r. niemiecki koncern Continental, wieloletni dostawca MMR Group PrintSolutions, podpisał umowę na zakup Trelleborg Printing Solutions, z siedzibą w Lodi Vecchio we Włoszech.

- Reklama -

MMR Group PrintSolutions (MMR Group Polska Sp. z o.o.) od początku swojej działalności, czyli niemal od 30 lat, oferuje kompleksowe rozwiązania poligraficzne niemieckiego producenta Continental, dostarczając wysokojakościowe obciągi drukarskie PHOENIX Xtra Blanket oraz wybrane produkty Conti-Air do arkuszowego i rolowego druku offsetowego, a także formy i tuleje fleksograficzne do bezpośredniego grawerowania Conti Laserline.

Poprzez zakup Trelleborg Printing Solutions, Continental manifestuje swój potencjał i plany w dalszy rozwój branży poligraficznej. Koncern wiąże przyszłość swoich pionierskich rozwiązań nie tylko z tradycyjnym sektorem transportu i mobilności, lecz również zwiększa rolę portfolio w zakresie nowoczesnych technologii druku.

Obciąg offsetowy produkcji Continental obchodzi w tym roku swoją 110-tą rocznicę. To bogate doświadczenie owocuje w wysublimowane produkty state-of-the-art, które w połączeniu z nowymi technologiami Trelleborg Printing Solutions z pewnością otworzą perspektywę kolejnych rozwiązań dla poligrafii.

Źródło: MMR Group Polska

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

Ankieta | Weź w niej udział!

Bierz udział w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję!

O ile % jesteście zmuszeni podnieść swoje ceny dla klientów, by zniwelować podwyżki: prądu, paliwa, materiałów itd.?


Wyniki i omówienie ankiety znajdziesz na łamach czasopisma Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój udział.

Partnerzy wortalu

Aktualności / News

- Reklama -spot_img

więcej podobnych