Corel ogłasza zwycięzców CorelDRAW 2019

Firma Corel ogłosiła zwycięzców Międzynarodowego Konkursu Projektów Graficznych CorelDRAW 2019. Zwycięskie projekty zostały wybrane spośród prac stworzonych w pakietach CorelDRAW Graphics Suite 2019 lub CorelDRAW Technical Suite 2019. Nagrodę główną zdobył Rogelio Hernandez (Roy Monster) — autor ilustracji „Angel of Fire”, zgłoszonej w kategorii „Grafiki i ilustracje”.

„W imieniu całego zespołu firmy Corel chciałbym pogratulować zwycięzcom i podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie” — powiedział John Falsetto, starszy dyrektor ds. produktów z linii CorelDRAW i aplikacji użytkowych. „Wybitne prace, jakie zostały nadesłane w tym roku, były dla nas prawdziwą inspiracją — niełatwo było wybrać zwycięzców. Międzynarodowy Konkurs Projektów Graficznych CorelDRAW 2019 po raz kolejny posłużył za ogólnoświatową platformę, za pomocą której graficy mogli zaprezentować swoje umiejętności.”

Zdobywcy pierwszych miejsc w Międzynarodowym Konkursie Projektów Graficznych CorelDRAW 2019

W Międzynarodowym Konkursie Projektów Graficznych CorelDRAW 2019 nagrodzone zostały prace stworzone przy użyciu oprogramowania CorelDRAW, Corel DESIGNER i Corel PHOTO-PAINT w różnych kategoriach i dziedzinach projektowania. Poniżej przedstawiamy zdobywcę nagrody głównej oraz nagrodzonych w poszczególnych kategoriach:

● Nagroda główna i pierwsze miejsce w kategorii „Grafiki i ilustracje”: Rogelio Hernandez (Roy Monster), Meksyk
● Budowanie świadomości marki i marketing: Irfan Taufik, Indonezja
● Oznakowanie i grafiki na pojazdy: Joseph Diaz, Stany Zjednoczone
● Odzież i tekstylia: Marthin Anthony Millado, Filipiny
● Prace uczniów/studentów: Ahmad Zahraturrafiq, Indonezja
● Rysunki i projekty techniczne: Rogelio Hernandez (Roy Monster), Meksyk
● Szybkie rysowanie (wideo): Rogelio Hernandez (Roy Monster), Meksyk

O pakiecie CorelDRAW Graphics Suite 2019

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2019, dostępny dla systemów Windows i macOS, to wszechstronny zestaw zintegrowanych aplikacji, pozwalających użytkownikom wyrazić swój wyjątkowy styl i wywrzeć wrażenie na odbiorcach. Projektanci mogą korzystać m.in. z programów CorelDRAW do projektowania grafik wektorowych, ilustracji i układów stron, Corel PHOTO-PAINT do edycji zdjęć, Corel Font Manager do indeksowania i porządkowania bibliotek czcionek, AfterShot 3 HDR do przetwarzania obrazów RAW, a także z nowej aplikacji CorelDRAW.app, która zapewnia dostęp do narzędzi graficznych praktycznie z każdego miejsca.

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.