spot_imgspot_imgspot_img

Czas na RemaDays 2023. Dzień I

- Reklama-

RemaDays dzień pierwszy. I może nie ostatni. Oczekiwania dotyczące tegorocznej edycji targów RemaDays były bardzo duże. Zresztą, zmiana głównego organizatora spowodowała, że oczywiście pojawiło się natychmiast wiele wyzwań, ale trzeba przyznać, że ogólnie ocena jest więcej niż bardziej pozytywna.

Dojazd, parkowanie… czyli dotychczasowa zmora wcześniejszych edycji nagle zniknęła. Być może dlatego pierwszego dnia pojawiło się w halach wystawowych całkiem duża grupa zwiedzających, zainteresowanych ofertą firm.

Duże przestrzenie, jak zresztą wiele osób zauważyło, nadały targom trochę innej powagi. Swobodne przemieszczanie się, to także możliwość zupełnie inaczej wyglądających stoisk. A wśród tematów prezentowanych na pewno nie można było przejść bez zatrzymania obok stoiska firmy Fujifilm, gdzie pojawiła się po raz pierwszy maszyna lub jak kto woli urządzenie drukujące Revoria, które zdobywa polski rynek. Zainteresowanie jest tak duże, że praktycznie bardzo ciężko jest umówić się z kimś, kto mógłby nieco więcej o tym urządzeniu opowiedzieć.

Poza tym, oczywiście nie mogło zabraknąć firmy Agfa, która tym razem nie prezentowała urządzenia pracującego na stoisku. Agfa zaznaczyła swoją obecność na multimedialnym ekranie prezentując największe z dostępnych modeli drukarek, między innymi Jeti Tauro.

Zaskoczeniem jest na pewno stoisko firmy Heidelberg, która głównie kojarzona jest z dużymi maszynami poligraficznymi, offsetowe, introligatornia czy też flekso. Od kilku edycji targów Heidelberg prezentował urządzenia drukujące cyfrowo. Teraz, na stoisku można porozmawiać o całości kompleksowej obsługi drukarni. Zatem nie tylko urządzenia, ale także materiały, cyfrowy ekosystem, czyli przepływ informacji w drukarni. Dużo ciekawych tematów.

Poza tym, nie mogło zabraknąć takich firm jak: Duplo, Igepa, Teba, Scorpio czy Reprograf-Grafikus… ale także dużo nowych firm. Dokładną relację zamieszczamy w czasopiśmie, a teraz jedynie trochę zdjęć…

A jutro zapowiada się również niezwykle ciekawie…


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00