spot_imgspot_img

Człowiek, który robi smakowite lody. Można? Można! Nawet w poligrafii. Aktualizacja

- Reklama-

Ale to kto i jak i co?… o tym już w kolejnym wydaniu podcastu NIEZBĘDNIK POLIGRAFA. Przy okazji rozmawiamy o nadchodzącej kolejnej edycji Warsztatów Flekso i z tego, co już wiemy o tej imprezie, bo bardzo dużo osób nie może się doczekać tego, co tam… będzie się działo. A to wszystko co usłyszycie, na koniec z niespodzianką na temat lodów. Humor nas nie opuszcza. Tym razem w naszym studio rozmawiamy z Rafałem Rębeckim z hubergroup oraz Piotrem Lisem z 3M.

Tematyka wokół opakowań, produkcji, spełniania oczekiwań stawianych w formie nowych wyśrubowanych przepisów, ciągłej presji klientów i wreszcie całego obszaru poszukiwania wiedzy we fleksografii, tylko niektóre zagadnienia poruszane w naszej rozmowie. Jedno jest jednak pewne, że Rafał Rębecki z hubergroup zapowiedział się na kolejną wizytę.

Tym samym rozpoczynamy oficjalnie edycję 9. sezonu podcastów NIEZBĘDNIK POLIGRAFA! Przypominamy, że NIEZBĘDNIK POLIGRAFA… to podcasty, w których poruszamy wiele tematów dotyczących szeroko rozumianej poligrafii. Jednak bez nadęcia. Z dozą humoru i wiedzy. Nasi goście dzielą się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, wiedzą i nieco innym pojmowaniem tego, co wiąże się nam wszystkim z pojęciem “poligrafia”. Zatem technologia, innowacyjność, wzloty i upadki, projekty, które udało się zrealizować i takie, które jeszcze muszą poczekać. Jednym słowem … POLIGRAFIA. I zawsze, ale to zawsze, dziękujemy Wam za cierpliwość i to, że jesteście z nami.

Wszystkie podcasty redakcji ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL powstają w Studio 3po3. Prowadzącym jest Mirosław Pawliński red. naczelny. Słuchaj na Google Podcast, Spotify oraz Apple Podcasts.


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 264 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy inwestycja w Web-to-Print jest nadal atrakcyjna?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych