spot_imgspot_imgspot_img

Debiut targowy zaliczony na 5!

- Reklama-

Debiut targowy zaliczony na 5! To prawda, chyba nikt nie spodziewał się, że prezentacja nowego urządzenia firmy Fujifilm Revoria Press PC1120 przyciągnie uwagę tak wielu osób z naszej branży. Choć samo urządzenie w Polsce pojawiło się po raz pierwszy w centrum demo firmy DKS z Gdańska już jesienią, to ilość prezentacji jakie tam się odbyły zaskoczyły zarówno DKS jak i Fujifilm.

Na efekt nie trzeba było czekać długo. Zaledwie po kilku tygodniach pierwsze instalacje oficjalnie potwierdzono właśnie podczas zakończonych w Nadarzynie targach RemaDays 2023.

Rozmowy były bardzo intensywne

Czym zaskakuje Revoria Press PC1120? Nasi rozmówcy podkreślali kilka zasadniczych punktów, na które zwracali uwagę. Przede wszystkim jakość wydruków. Możliwość drukowania banerów do 1,2 m. I chyba dwa dodatkowe punkty, które były cały czas dyskutowane. Drukowanie koloru białego o wysokim stopniu pokrycia oraz kolory dodatkowe, jak chociażby różowy.

Warto było zajrzeć w każde miejsce

Więcej o urządzeniu i prezentacjach podczas targów znajdziecie na łamach czasopisma Świat Poligrafii Professional – wydanie luty 2023. Wspomnieliśmy, że oficjalnie podczas targów poinformowano, że dwie firmy kupiły Revorię i są to QPrint z Warszawy oraz Gomeo z Krakowa. Nieoficjalnie… zakupy zrealizowały jeszcze inne firmy. Właściwie, debiut targowy zaliczony na 5!

Możliwości druku…

Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00