Derya z klientami w firmie Horizon w Japonii

- reklama -

Pracownicy działu handlowego firmy Derya z Tychów, autoryzowanego przedstawiciela firmy Horizon, wraz z zaproszonymi gośćmi mieli okazję odwiedzić i zobaczyć zakład produkcji maszyn introligatorskich Horizon oraz największe atrakcje w kraju Kwitnącej Wiśni. Przybyłych gości osobiście przywitał właściciel firmy Horizon – Eijiro Hori.

- reklama -

Horizon został założony ponad 70 lat temu w mieście Kioto. Firma jest jednym z największych zakładów na świecie produkująca maszyny do pięciu głównych operacji wykańczania papieru takich jak: składanie, zbieranie, klejenie, szycie i cięcie.

Ponad 600 pracowników firmy Horizon zajmuje się projektowaniem i produkcją najwyższej jakości niezawodnych maszyn do wykończenia. Zautomatyzowany zakład zajmuje powierzchnię 140 tys. . Fabryka w Kioto posiada również w pełni zautomatyzowany magazyn.

W zakładzie wykonuje się wszystkie główne procesy produkcyjne w szczególności: obróbkę mechaniczną korpusów maszyn, kształtowanie przekładni i matrycowanie, tłoczenie i formowanie blach, powlekanie metalem, montaż chipów, formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych i wiele innych.

Goście z Polski podczas zwiedzania fabryki mogli obejrzeć maszyny, które są dobrze znane i oraz maszyny, które niedawno zostały wprowadzone na rynek.

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.