- Reklama -spot_imgspot_img

Derya instaluje kolejną maszynę Horizon w drukarni Amis

- Reklama-

W Kielcach w drukarni AMIS zainstalowano kolejną maszynę japońskiego producenta, firmy Horizon International Inc. Dostawcą urządzenia jest firma Derya z Tychów, jedyny autoryzowany dystrybutor maszyn Horizon w Polsce. Tym razem firma AMIS zainwestowała w linię szyjąco-falcującą z wieżami Vac 600 a.

Firma Amis istnieje na rynku poligraficznym od 1998 roku, siedziba firmy znajduje się w Kielcach, i od samego początku swojej działalności, jej celem było oferowanie najlepszych rozwiązań poligraficznych. Dbając o konkurencyjność firma przygotowuje indywidualne kalkulacje dostosowywane do potrzeb i oczekiwań klientów.

- Reklama -

Ciągłe unowocześnianie i rozbudowywanie parku maszynowego umożliwia stałe podnoszenie jakości oraz skracanie terminów realizacji. Gama dodatkowych zabiegów introligatorskich, wykończeń oraz uszlachetnień druku pozwala zaoferować swoim klientom szeroki wachlarz produktów takich jak: gazetki reklamowe, broszury, czasopisma, katalogi, albumy, ulotki, foldery, etykiety plakaty, kalendarze ,teczki ofertowe, wizytówki, bilety, zaproszenia, opakowania.

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych