- reklama -

Po raz pierwszy wśród wystawców targów RemaDays Warsaw, które odbywają się w dniach 13-15 lutego br. w centrum Ptak Expo w Nadarzynie k. Warszawy, znajdzie się firma Derya. Na stoisku tej firmy  (42 m2) będzie można obejrzeć 7 urządzeń następujących marek: Horizon, Foliant i Zechini.

- reklama -

Derya na stoisku będzie prezentowała praktyczne wykorzystanie urządzeń od oprawy twardej, miękkiej po foliowanie. Dodatkowo goście będą mogli na specjalnie przygotowanych prezentacjach multimedialnych, obejrzeć inne maszyny i urządzenia reprezentowanych przez firmę Derya marek w Polsce.

Całość ekspozycji szczególnie powinna zainteresować drukarnie cyfrowe i agencje reklamowe, które prowadzą działalność produkcyjną.

Foliant
  • Horizon – od lat marka reprezentowana przez firmę Derya urządzeń introligatorskich, które cieszą się ogromną popularnością wśród drukarni (zbieraczki, falcerki, oklejarki, linie produkcyjne itd.)
  • Foliant – urządzenia do foliowania, których jakość została doceniona przez polskie drukarnie.
  • Zechini – urządzenia do oprawy twardej, które niedawno trafiły do oferty firmy Derya i już na przełomie roku odbyło się 5 pierwszych instalacji.
Dni Otwarte Zechini w firmie Derya

Do dyspozycji na stoisku będą handlowcy i technicy firmy Derya, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania zainteresowanych osób.

Firma Derya jednocześnie informuje, że podobnie jak było to w poprzednich latach, w Quickborn k. Hamburga, w siedzibie firmy Horizon odbędą się Dni Polskie, gdzie będzie można obejrzeć praktycznie urządzenia Horizon niezaprezentowane podczas targów RemaDays Warsaw. Dni Polskie planowane są na maj 2019 r.

Horizon

Wszelkie informacje na temat Dni Polskich w Quickborn będzie można uzyskać na stoisku firmy Derya: hala F, stoisko 08.

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.