Derya wprowadza następną generację maszyn Foliant

0

W dniach od 12-14.03.2018 r. w Kacov w Czechach pracownicy spółki Derya, jedynego autoryzowanego dystrybutora maszyn FOLIANT w Polsce, wraz z zaproszonymi gośćmi uczestniczyli w szkoleniu, na którym mogli uzyskać najnowsze informacje na temat maszyn Foliant Nowej Generacji. Wśród nich maszyny takie jak: Pollux 760SF, Taurus 530NG, Mercury 530NG oraz Vega 400A.

Podczas szkolenia przybyli goście mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami  zastosowanymi w urządzeniach foliant oraz zmianami związanymi z bezpieczeństwem użytkowania.

- reklama -

Starsze maszyny są obecnie w pełni zastępowane przez nową generację maszyn “NG” o wyższej wydajności i nowymi rozwiązaniami pod względem pomiarów bezpieczeństwa. Wszystkie maszyny następnej generacji są testowane i certyfikowane przez niemiecki test laboratoryjny – Test DGUV ze znakiem GS.

Znak ten jest wystawiany tylko dla maszyn o najlepszej możliwej ochronie operatora i nie można go porównywać z innymi certyfikatami, szczególnie z certyfikatami wydanymi przez producenta.
Na podstawie informacji firmy Derya

A N K I E T A

 

Ankieta

W każdy poniedziałek jedno pytanie w naszej ankiecie. tematy różne i przeróżne. Zarówno technologie, innowacje, finansowanie, opinie itd. Komentarz redakcyjny zawsze w kolejnym tygodniu. Zapraszamy do stałego śledzenia naszych pytań. Być może posłużą one przygotowaniu znacznie większego opracowania.