spot_imgspot_img

diePharmadrucker rozszerza strategię cyfrową o drukarkę SCREEN 520HD Mono

- Reklama-

diePharmadrucker, niemiecka firma specjalizująca się w obsłudze rynku farmaceutycznego, rozszerzyła swoje możliwości w zakresie cyfrowego druku atramentowego poprzez instalację urządzenia SCREEN Truepress Jet520HD mono. Jest to znaczący impuls do realizacji strategii firmy, która chce stać się jedną z pierwszych w Europie “w pełni cyfrowych” drukarni w branży farmaceutycznej.

Dyrektor zarządzający diePharmadrucker, Conrad Fischer, mówi: “Naszym celem jest zdobycie pozycji firmy poligraficznej o najkrótszych terminach realizacji w Europie. Technologia atramentowa SCREEN umożliwia nam osiągnięcie tego celu, a także pozwala nam na elastyczne podejście do klienta. Szybsze dostarczanie najwyższej jakości produktów poligraficznych jest po prostu tym, czego potrzebują nasi klienci.”

Instalacja urządzenia SCREEN Truepress Jet520HD mono przez firmę diePharmadrucker następuje po tym, jak od czerwca 2020 r. firma korzystała już z urządzenia SCREEN Truepress Jet520HD+.

Fischer mówi: “Geniusz technologii atramentowej SCREEN polega na tym, że skraca ona czas wprowadzenia produktu na rynek dla naszych klientów poprzez wyeliminowanie kilku etapów procesu. Możemy również znacznie zmniejszyć zużycie środków chemicznych, ilość odpadów papierowych i pojemność magazynów. Technologia druku atramentowego jest zgodna z naszym podejściem “zero odpadów”, ponieważ umożliwia nam wykonanie kolejnego kroku w kierunku zmniejszenia śladu ekologicznego naszego i naszych klientów.”…

Źródło: Screen, Reprograf-Grafikus

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne  pytanie brzmi następująco:

Czy inwestycja w Web-to-Print jest nadal atrakcyjna?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych