Open House for lables, czyli dzień otwarty skierowany do rynku etykiet, był pierwszym wspólnie organizowanym wydarzeniem przez firmy Digiprint oraz Grafotronic. Spotkanie zostało podzielone na dwie części. Pierwsza przybliżała obie technologie oraz po krótce prezentowała sytuację na rynku etykiet, druga była w pełni poświęcona maszynom i zastosowanym w nich rozwiązaniom.

- reklama -


Zaproszeni goście mogli zobaczyć najnowszy model HP Indigo 6900 w trakcie pracy oraz maszyny do finishingu Grafotronic – w tym model, który prezentował laserowe cięcie etykiet.

Spotkanie  było doskonałą okazją do zobaczenia na żywo wiodącej technologii do cyfrowego druku etykiet jaką jest HP Indigo oraz sprawdzenia, jak kształtują się trendy w tej dziedzinie druku zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Technologie wykorzystywane do produkcji etykiet cieszą się ogromną popularnością. Zwłaszcza HP Indigo, które daje możliwości o których czasami można wspomnieć. Druk cyfrowy, personalizacja, kolory specjalne, możliwość produkcji etykiety – pojedynczej, lub jak kto woli partii próbnej.

HP Indigo wśród polskich drukarni cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Już niedługo na naszych lamach przedstawimy kolejną instalację z dużym sukcesem…

- reklama -