Dni Otwarte Horizon w Quickborn

15-16 maja, to dwa dni, jakie uczestnicy wyjazdu do Quickborn w Niemczech mogli poświęcić na poznanie rozwiązań firmy Horizon z obszaru introligatorni. Złamywarki, oklejarki, linie produkcyjne, wszystko w nowej odsłonie i konfiguracjach, które były tylko przykładami możliwości zastosowań.

Po raz kolejny firma Derya zaprosiła grupę klientów do europejskiej centrali firmy Horizon (Quickborn, Niemcy) na Dni Otwarte, podczas których zostały zaprezentowane najnowsze rozwiązania dedykowane introligatorni.

Goście tuż po godzinie 10-tej udali się do sali konferencyjnej, gdzie w krótkiej prezentacji poznali historię firmy Horizon oraz aktualną ofertę firmy dla drukarń z obszaru produkcji akcydensowej i dziełowej. Po czym, skierowali się do Demo Centrum na obejrzenie w praktyce działających rozwiązań.

Wszystkie prezentacje zostały przygotowane i poprowadzone przez pracowników firmy Derya, która jest wyłącznym przedstawicielem marki Horizon w Polsce. Więcej na ten temat już w najbliższym wydaniu czasopisma Świat Poligrafii Professional.

 

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Czy planowane targi DRUPA 2021 odbędą się?