Dni Otwarte Horizon w Quickborn

- reklama -

15-16 maja, to dwa dni, jakie uczestnicy wyjazdu do Quickborn w Niemczech mogli poświęcić na poznanie rozwiązań firmy Horizon z obszaru introligatorni. Złamywarki, oklejarki, linie produkcyjne, wszystko w nowej odsłonie i konfiguracjach, które były tylko przykładami możliwości zastosowań.

- reklama -

Po raz kolejny firma Derya zaprosiła grupę klientów do europejskiej centrali firmy Horizon (Quickborn, Niemcy) na Dni Otwarte, podczas których zostały zaprezentowane najnowsze rozwiązania dedykowane introligatorni.

Goście tuż po godzinie 10-tej udali się do sali konferencyjnej, gdzie w krótkiej prezentacji poznali historię firmy Horizon oraz aktualną ofertę firmy dla drukarń z obszaru produkcji akcydensowej i dziełowej. Po czym, skierowali się do Demo Centrum na obejrzenie w praktyce działających rozwiązań.

Wszystkie prezentacje zostały przygotowane i poprowadzone przez pracowników firmy Derya, która jest wyłącznym przedstawicielem marki Horizon w Polsce. Więcej na ten temat już w najbliższym wydaniu czasopisma Świat Poligrafii Professional.

 

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.