- Reklama -spot_imgspot_img

Dni Otwarte Zechini w firmie Derya

- Reklama-

 

Dni Otwarte Zechini w firmie Derya to wspaniała okazja na obejrzenie maszyny do produkcji okładek twardych Roby Junior 2. Urządzenie jest bardzo proste w ustawianiu, obsłudze i serwisie.

- Reklama -

Wyposażone jest między innymi w automatyczny podajnik tektury, dzięki czemu może produkować do 250 okładek na godzinę. Dodatkowo, wyposażone jest w moduł do obcinania naroży, moduł klejący, stół próżniowy, moduł do zawijania brzegów okleiny, rolki prasujące, moduł do zawijania naroży, moduł do ręcznego pozycjonowania tektury.

Do oprawy mogą być używane różne rodzaje oklein: gładki i laminowany papier, foto papier, płótno, sztuczna i prawdziwa skóra itd.

O firmach:

Derya na rynku poligraficznym działa od 1993 roku wychodząc naprzeciw coraz większym potrzebom swoich klientów. Konsekwentnie wprowadza na rynek najnowsze rozwiązania w dziedzinie introligatorni pozwalając swoim partnerom produkować na sprzedawanych maszynach produkty najwyższej jakości.

Zechini założona została w Mediolanie w 1952 r. przez Fiorino Zechiniego, na początku zajmowała się obróbką metalu by później stać się firmą nie tylko rozpoznawalną we Włoszech. W 1995 r. Zechini tworzy dział związany z produkcją urządzeń do oprawy twardej dedykowanych przede wszystkim drukarniom z obszaru druku cyfrowego i offsetowego. Aktualnie w ofercie firmy można znaleźć urządzenia do produkcji okładek, zawieszania ich a nawet produkcji opakowań, kalendarzy i paszportów, linie pracujące w półautomacie i pełnym automacie. Zechini to marka od lat obecna na polskim rynku za sprawą różnych firm handlowych, mając nadzieję na stabilną współprace z firmą Derya wspartą wysokimi standardami serwisowymi i dostępem do części zamiennych pozwoli jeszcze mocniej zaistnieć marce Zechini na naszym rynku.

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych