- Reklama -spot_imgspot_img

Dokąd zmierzasz fleksografio? Wojciech Barabasz

- Reklama-

Kolejna prezentacja podczas Konferencji Fleksografów, która odbywa się 25 kwietnia w Ożarowie Mazowieckim, została przygotowana przez Wojciecha Barabasza z firmy Barmey. Blisko rok temu Wojciech Barabasz przedstawił zalety druku siedmiokolorowego w produkcji opakowań i jak można było zauważyć temat ten – choć znany od wielu lat – z powrotem pojawił się w obszarze zainteresowania drukarni.

Wojciech Barabasz

Dzisiaj podczas Konferencji Wojciech Barabasz starał się odpowiedzieć na zasadnicze pytanie – Dokąd zmierzasz fleksografio? Jak zawsze było nieco więcej na temat wałków rastrowych i ułatwienia sobie pracy w drukarni. Czy było ciekawie? Brawa na koniec prezentacji były tego najlepszym dowodem.

- Reklama -

Oczywiście, sama prezentacja – przynajmniej jej skrót, pojawi się w jednym z najbliższych wydań czasopisma Świat Poligrafii Professional.


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami komunikacji.

Jak długie informacje prasowe czytasz?

Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych