spot_imgspot_imgspot_img

Dostawcy Avargraf na Hunkeler Innovation Days 2023

- Artykuł promocyjny -

- Reklama-

Już na przełomie lutego i marca odbędzie się 14 edycja targów Hunkeler Innovation Days, eventu organizowanego przez firmę Hunkeler – producenta systemów do przetwarzania papieru. Wśród wystawców znajdą się najwięksi dostawcy maszyn drukujących oraz introligatorskich, nie zabraknie więc takich firm jak GUK oraz Schmedt a w związku z ich obecnością na targach obecni będą również przedstawiciele Avargraf ich wyłącznego dystrybutora w Polsce.

Wydarzenie, na które serdecznie zapraszamy wszystkich użytkowników i introligatorów z Polski odbędzie się w dniach 27 lutego – 02 marca w Szwajcarskiej Lucernie – mówi Tomasz Kugaudo, Avargraf.

Na swoim stoisku GUK zaprezentuje linię falcującą dedykowaną do miniaturowych użytków FA 53/10-4 FL2-51 MV11xK Turn & Tab, która służy do wykonywania TAGSERTÓW – etykietowanych miniaturowych bookletów za pomocą kompaktowego agregatu do łamania nożowego. Maszyna jest wyposażona w podajnik FL2-51 za pomocą którego arkusze są podawane na stół transportowy, przed wejściem do pierwszego agregatu falcującego FA 51/10 (10 kieszeni) następuje tzw. bigowanie wodne.  

Schmedt

W pierwszym agregacie falcującym odbywa się łamanie równoległe a w drugim FA 35/4 (4 kieszenie) krzyżowe. Następnie w kompaktowym, nożowym agregacie falcującym MVxK zostaje wykonany ostatni złam – nożowy i równoległy do łamania krzyżowego, po czym w etykieciarce Turn & Tab sfalcowany użytek zostaje zamknięty etykietą. Linia zakończona jest wykładaniem pionowym KS 470. Prezentowana linia może wykonać również outserty bezpośrednio w agregacie falcującym MVxK przez naniesienie kropelek kleju bez stosowania etykieciarki Turn & Tab . Linia falcująca FA 53/10-4 FL2-51 MV11xK Turn & Tab to sprawdzone i kompaktowe rozwiązanie dla małych i średnich nakładów.

Oprócz linii falcujacej FA 53/10-4 FL2-51 MV11xK Turn& tab na stoisku GUK będzie można zobaczyć również Wysokowydajny system wkładania w koperty autoSET 18/XT produkcji MB Bäuerle. Linia służy do całkowicie automatycznego, zmiennego dokładania i dorzucania z następującym po tym wkładaniem w koperty. Modularne systemy wkładania autoSET 18/S XT i autoSET B4 produkcji MB Bäuerle GmbH od wielu lat dotrzymują kroku zwiększającym się wymaganiom rynku.

GUK FA 45

Najważniejszymi cechami tych systemów opracowanych i produkowanych w Niemczech są:

  • Prosta i intuicyjna obsługa.
  • Wysoki stopień automatyzacji.
  • Wysoka wydajność przez zredukowane czasy narządu.
  • Małe wymagania w zakresie konserwacji. 
  • Dopasowania do specyficznych potrzeb klientów.
  • Delikatna obróbka papieru.
  • Budowa modułowa.
  • Efektywna ergonomia stanowiska pracy.
  • Wysokowydajne systemy doprowadzające.
  • Rozszerzony zakres użytkowania dzięki integracji obcych agregatów.

Obok firmy GUK swoje rozwiązania będzie prezentował również Schmedt – producent systemów do oprawy twardej. Na stoisku Schmedt’a znajdzie się Liniia do produkcji okładek – COVER ONE – składająca się maszyny Präzi Case Pro C1, połączonej z wycinarką elastycznych grzbietówek oraz urządzenia Power Tower C1, które zespalało sterowanie wszystkimi w/w urządzeniami oraz ich nastawami, dając dodatkowo możliwość zaczytywania i ustawiania maszyn wedle kodów paskowych.

Wartym podkreślenia jest fakt, iż całkowicie automatyczny nastaw całej linii, w oparciu o kod paskowy, skraca czas narządu maszyny poniżej 10 sekund, czyniąc ją niezastąpionym rozwiązaniem w drukarniach specjalizujących się w zleceniach z dużą zmiennością formatów. Dodatkowym atrybutem linii Cover 1 system, jest możliwość produkcji oprawy zintegrowanej. Ponadto zostaną zaprezentowane flagowe maszyny Schmedt’a takie jak Pra Leg – maszyna do zwieszenia bloków w okładkę oraz Pra Form Pro – ośmio szczękową maszynę do prasowania z jednoczesnym wypalaniem rowka w oprawie twardej. Maszyna ta zaprezentowana zostanie w najnowszej, ulepszonej wersji. Dodatkowo, Schmedt pokaże jeszcze jedno bardzo ciekawe rozwiązanie maszynę PraziEdge – do zadruku na krawędziach bloków.

Źródło: Avargraf


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00