Firmy z branży poligraficznej i wewnętrzne działy druku, chcące wzmocnić swoją produktywność, dostarczając jednocześnie szeroki zakres wydruków wysokiej jakości, mogą zawsze polegać na urządzeniach imagePRESS C10010VP.

- reklama -


Dzięki nim nawet najbardziej wymagające terminy nie będą problemem. Rozwiązanie zapewnia bowiem ciągłość druku o najwyższej jakości przez 24 godziny. Ich podstawową zaletą jest osiąganie maksymalnej wydajności produkcji w obu modelach, oferujących druk w szybkości do 90 ppm (imagePRESS C9010VP) i 100ppm (imagePRESS C10010VP).

Wysoce wydajne rozwiązania z zakresu cyfrowego druku arkuszowego oferują zautomatyzowany druk na żądanie na zupełnie nowym poziomie. W efekcie gwarantują znaczną redukcję wymaganych manualnych poprawek i o wiele większą wydajność produkcji. Zaawansowane funkcje to między innymi ultradźwiękowe wykrywanie podania wielu arkuszy, aktywna rejestracja obrazu przód/tył oraz wbudowany czujnik spektrometryczny (ILS), który pozwala na automatyczną weryfikację kolorów na każdym arkuszu.

Jednostka podwójnego utrwalania Canon (Dual Fixing Unit) zapewnia utrzymanie pełnej wydajności, nawet jeśli przy jednym zadaniu wykorzystywane są nośniki różniące się wagą i teksturą. Co więcej, wysokonakładowy odbiornik może być opróżniany podczas druku, umożliwiając pracę 24/7.

- reklama -