Druga dekada IKONOS na targach FESPA

- reklama -

FESPA to niewątpliwie najważniejsze targi druku cyfrowego i wielkoformatowego w Europie, a może i nawet na świecie. Dlatego też polski producent, firma IKONOS z Opola, 11 lat temu po raz pierwszy zaprezentował swoje wyroby na tych targach. I tak już było co roku.

Za firmą IKONOS pierwsza dekada działalności, i jedocześnie mocne wejście w drugie dziesięciolecie pracy i corocznej obecności na targach FESPA. Przez te 10 lat firma rosła wraz z targami na których z dumą prezentowała swoje osiągnięcia.

Od 14 do 17 maja w Monachium, na charakterystycznym dla marki IKONOS, cyjanowym stoisku tysiące gości ze wszystkich kontynentów, mogło zapoznać się z ofertą materiałów samoprzylepnych i powlekanych z dopiskiem „MADE IN POLAND”.

Już ostatnia, jubileuszowa, dziesiąta FESPA z rzędu dla IKONOS była bardzo udana. Podczas 4-dniowej edycji wystawy, stanowisko IKONOS odwiedziła ogromna liczba zainteresowanych osób. Nie inaczej było i w tym roku.

Przez większość czasu trwania targów liczba osób zainteresowanych oraz chcących odbyć rozmowy była tak duża, że jedni goście wymieniali się na kolejnych. Specjaliści z fabryki IKONOS mieli przyjemność przeprowadzić bezpośrednie rozmowy i spotkania z ponad 200 gośćmi. Na przestrzeni 11 lat, marka IKONOS z roku na rok stawała się coraz silniejsza i bardziej rozpoznawalna… a wszystko zaczęło się w 2008 roku na targach w Amsterdamie.

Rok 2008, Amsterdam – debiut IKONOS na targach FESPA

Pierwsze targi z udziałem firmy Media Ikonos miały miejsce dekadę temu w Amsterdamie. Przez całą imprezę niewielkie stanowisko, liczące niecałe 12 metrów kwadratowych, odwiedziło kilka osób. Z dużym zapałem i potencjałem zespół IKONOS zebrał swoje pierwsze doświadczenia. Marzeniem młodego zespołu było zdobycie rozpoznawalności, uznania, zaufania klientów oraz pozyskanie partnerów biznesowych. Każdy rok działalności zespołu IKONOS to kolejne doświadczenia, które na przestrzeni lat wykorzystywane były do planowania kolejnych kroków w fabryce IKONOS. Rok w rok zespół IKONOS podnosi poziom wiedzy i doświadczenia.

Rok 2019, Monachium – 11-ta obecność IKONOS na targach FESPA

Przygotowania do FESPA 2019 trwały wiele miesięcy, dzięki czemu udało się zorganizować targi na najwyższym poziomie. W porównaniu z pierwszą edycją targów, stoisko IKONOS powiększyło się czterokrotnie…

Więcej na łamach czasopisma Świat Poligrafii Professional

Źródło: Atrium

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.