spot_imgspot_img

Druk cyfrowy z Magenta Vision

- Artykuł promocyjny -

- Reklama-

Magenta Vision Polska to firma powstała w 2007 roku będąca producentem polskich atramentów. Cały etap produkcyjny odbywa się w 100% w Polsce. Dodatkowo Magenta Vision zajmuje się dystrybucją maszyn do druku wielkoformatowego oraz ich serwisem i regeneracją. Zapewnia stałą opiekę podczas transportu, instalacji oraz szkolenia z użytkowania maszyny.

Podczas tegorocznej edycji targów RemaDays Warsaw zaprezentowane zostały 4 maszyny: 3 firmy Grando oraz największy model na hali – 5-cio metrowy TS5000HF firmy Tekcwin, której maszyny są znane w Polsce i Europie.

Zaczynając od flagowego modelu firmy Teckwin, to maszyna do druku UV LED z roli na rolę o szerokości aż do 5-ciu metrów, która działa na 16-stu głowicach typu SG1024. Jest przystosowana do druku na następujących kombinacjach głowic: CMYK/CMYK+W, CMYKLcLm, CMYKLcLm+W, CMYKLcLm+2W. Prędkość druku wynosząca aż 270 mkw/h, prosta konstrukcja oraz łatwość operowania to największe atuty maszyny.


Jednym z modeli maszyn firmy Grando, który można było obejrzeć na targach jest Grando GD2500H. To 2,5 metrowa, hybrydowa maszyna do druku UV z opcjonalnymi 3-12 głowicami Ricoh Gen5/Gen6 i rozdzielczości 2400dpi oraz rozmiarze 2500(X)*1900mm(Y). Przystosowana do atramentów UV LED w kolorach C/M/Y/K/Lc/Lm/W/Varnish. Umożliwia druk w 3 pasach w prędkości 175 mkw/h i grubości materiału do 5cm.


Najmniejszą maszyna w tym zestawieniu jest Grando GD-6090UV. Jest to maszyna typu UV flatbed w konfiguracji od 1 do 4 głowic Ricoh Gen5i. Rozmiar druku, do którego jest przystosowana to 600mm*900mm oraz rozdzielczość do 1200dpi. Obsługuje kolory CMYK, CMYK+W, CMYK+ Varnish, CMYK+W+Varnish, korzystając z tuszów UV. Zaletą maszyny są mocne lampy UV LED chłodzone cieczą, które zapewniają lepszą wydajność maszyny w prędkości druku. Umożliwia druk na materiałach o wysokości do 15 cm oraz posiada zamontowany adapter do druku na materiałach owalnych.


Maszyna do druku Eco sylwetowego to Grando GD1602. Wyposażona w 2 lub 4 głowice Epson i3200-E1 gotowa jest drukować w prędkości do 85 mkw/h. Przystosowana jest do kombinacji 4 kolorów CMYK i pozwala drukować w rozdzielczości 2400dpi. Technologia inteligentnego druku natryskowego i zróżnicowanych kropel tuszu zapewniają doskonały wydruk, znacznie przyspieszając prędkość druku, w całości spełniając oczekiwania użytkownika. Możliwe jest również skonfigurowanie maszyny do druku sublimacyjnego. W standardzie załączony jest dodatkowy system suszenia…

Źródło: Magenta Vision Polska


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie brzmi następująco:

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych