Drukarnia Hera z nową maszyną Horizon

- reklama -

Firma Derya, jedyny autoryzowany dystrybutor japońskich maszyn Horizon w Polsce, zainstalowała kolejną maszynę tym razem linię do produkcji broszur Horizon w drukarni Hera w Markach.

Drukarnia offsetowa Hera powstała na początku lat osiemdziesiątych. Doświadczenia wyniesione z pracy w dużych drukarniach w Polsce jak i za granicą pozwoliły na stworzenie rodzinnej firmy nastawionej na obsługę poligraficzną małych i średnich klientów.

- reklama -

Portfolio firmy jak i sama oferta są bardzo bogate: druk offsetowy, cyfrowy a także własna introligatornia. Stale unowocześniany park maszynowy i pozyskani nowi fachowcy pozwalają na realizację dużych projektów angażujących wiele procesów produkcyjnych.

Linia do produkcji broszur jest już drugą maszyną firmy Horizon w drukarni Hera. Wcześniej Derya zainstalowała jednoszczękową oklejarkę BQ 270.

Linia Horizon to profesjonalna maszyna do produkcji broszur. Dzięki budowie modułowej maszynę można w dowolny sposób konfigurować.

Na podstawie informacji firmy Derya

- reklama -

A N K I E T A

Ankieta

W każdy poniedziałek jedno pytanie w naszej ankiecie. tematy różne i przeróżne. Zarówno technologie, innowacje, finansowanie, opinie itd. Komentarz redakcyjny zawsze w kolejnym tygodniu. Zapraszamy do stałego śledzenia naszych pytań. Być może posłużą one przygotowaniu znacznie większego opracowania.

Komentuj

Wprowadź swój komentarz
Proszę wprowadź swoje imię