Drukarnia Nowiny z linią do produkcji broszur Horizon

Drukarnia Nowiny jest częścią Wydawnictwa Nowiny Sp. z o.o. mającego siedzibę w Raciborzu. Zakład produkcyjny drukarni mieści się w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Olimpijskiej  20. Wydawnictwo założone w 1991 roku jest wydawcą czasopism Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie, Magazyn Nowiny.pl, Agronowiny oraz regionalnego dziennika internetowego Nowiny.pl.

- reklama -

Publikuje także książki o różnorodnej tematyce. Uzupełnieniem działalności poligraficznej, wydawniczej i reklamowej jest organizacja wydarzeń i projektów społeczno-edukacyjnych oraz komercyjnych.

Bogata oferta prac wykonywanych w drukarni to przede wszystkim ulotki (proste i składane), foldery, katalogi, broszury, czasopisma, kalendarze, teczki, wobblery, standy, notatniki, druki akcydensowe. W ostatnim czasie park maszynowy drukarni został wzbogacony o nową maszynę japońskiego producenta maszyn introligatorskich Horizon – linię do produkcji broszur, której dostawcą jest firma Derya z Tychów.

Linia Horizon to profesjonalna maszyna do produkcji broszur narządzana automatycznie. Charakteryzuje się mocną i zwartą konstrukcją a ustawienie odbywa się automatycznie za pomocą dotykowych ekranów LCD. Dzięki budowie modułowej maszynę można w dowolny sposób konfigurować i wychodzić naprzeciw najtrudniejszym zleceniom.

Dostawę zrealizowano w ustalonym terminie a instalacja i szkolenie przebiegło bez przeszkód.

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.