spot_imgspot_imgspot_img

Drukarnia Reflex Label Plus Keighley nominowana w konkursie FlexoTech 2022

- Reklama-

Jak poinformowała firma API Foilmakers, jeden z jej brytyjskich klientów – drukarnia Reflex Label Plus Keighley znalazła się wśród firm nominowanych do nagrody FlexoTech 2022 w kategorii „Najlepsze zastosowanie druku hybrydowego”. Zgłoszony przez nią produkt – etykieta na wino marki Anakena – został wykonany z udziałem folii metalizowanej do hot stampingu, cechującej się niezwykle wysokim poziomem matowości – 4229UMV-Plus.

Dorocznie przyznawane przez magazyn FlexoTech nagrody, są – według organizatora konkursu – jednymi z najbardziej prestiżowych w branży fleksograficznej. Folia 4229UMV-Plus, która – jak podkreśla jej producent – stała się częścią sukcesu marki Anakena, jest dostępna m.in. w ofercie API Folie Polska – lokalnego oddziału API Foilmakers. Jej próbkę, jak też cały wzornik materiałów oferowanych przez firmę, można również zamówić przez specjalny formularz kontaktowy na stronie internetowej https://apifoilmakers.com/contact/

„Folie do hot stampingu to bardzo ważna część naszego portfolio, skierowanego do zakładów poligraficznych, zwłaszcza tych specjalizujących się w produkcji opakowań i etykiet – mówi Katarzyna Kozińska, dyrektor zarządzająca API Folie Polska. – Napawa nas niezwykłą dumą każdy przypadek, gdy ich zastosowanie przyczynia się do sukcesu rynkowego marki, która zdecydowała się na jej wykorzystanie. Tak było m.in. w przypadku producenta chilijskich win Anakena, których etykiety zostały wykonane przez naszego brytyjskiego klienta – drukarnię Reflex Label Plus Keighley. Cieszymy się, że wspólny wysiłek został ukoronowany nominacją w prestiżowym konkursie, jakim jest FlexoTech Awards, co więcej – w niezwykle wymagającej kategorii uwzględniającej zastosowanie rozwiązań hybrydowych”…

Źródło: API Foilmakers


Prenumeruj Świat Poligrafii Professional | 318 PLN/rok (brutto)
ulica, nr. posesji, nr. lokalu, kod pocztowy, miasto
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00