Drukarnia WIST z linią do produkcji broszur Horizon

Drukarnia Offsetowa WIST ze Zgierza postanowiła rozszerzyć swój park maszynowy o nową linię do produkcji broszur firmy Horizon. Dostawcą urządzenia była spółka Derya z Tych, jedyny autoryzowany dystrybutor maszyn Horizon w Polsce.

Linia Horizon to profesjonalna maszyna do produkcji broszur narządzana automatycznie. Charakteryzuje się mocną i zwartą konstrukcją a ustawienie odbywa się automatycznie za pomocą dotykowych ekranów LCD. Dzięki budowie modułowej maszynę można w dowolny sposób konfigurować i wychodzić naprzeciw najtrudniejszym zleceniom.

Do najważniejszych cech linii do broszur można zaliczyć zbieranie arkuszy, łamanie arkuszy, szycie arkuszy płaskie lub oczkowe (broszurowo, na sztych lub narożnie). Agregat SPF 200 można wyposażyć w dwie lub cztery głowice szyjące, moduł do wrzucania insertu zaś czujnik zacięcia lub braku drutu płynnie kontroluje zszywanie podanych przez wieże zbierające arkuszy.

Maszynę można wyposażyć w dziesięciopółkowe wieże zbierające VAC 1000 lub sześciopółkowe VAC 600 oraz jeden z kilku dostępnych wykładaków pozwalających zbierać zebrane z wież arkusze np. (pod klejenie, kalendarze czy samokopie). Na końcu linii Horizon znajduje się obcinarka czołowa FC 200, do której opcjonalnie można podłączyć moduł obcinający stopę i główkę TBC 200L. Linia Horizon może pracować zarówno z wydrukami offsetowymi jak i cyfrowymi.

Drukarnia Offsetowa WIST działa na rynku poligraficznym nieprzerwanie od 1988 roku. Oddział w Zgierzu zajmuje się drukiem offsetowym wraz z introligatornią. Drukarnia posiada także dział druku fleksograficznego. W Łodzi natomiast znajduje się przygotowalnia CtP i CtF wraz z systemem odbitek próbnych oraz oddział druku cyfrowego. Klientami drukarni są firmy z branż: spożywczej, budowlanej, chemicznej i odzieżowej.

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Czy planowane targi DRUPA 2021 odbędą się?