spot_imgspot_img

Drukexpress.pl wycina na ploterze Sinajet

- Reklama-

Grafmasz zainstalował kolejny ploter Sinajet, tym razem w formacie arkusza 720 x 500 mm.  Wdrożenie nastąpiło w Drukexpress.pl – wrocławskiej drukarni internetowej, która specjalizuje się w druku cyfrowym.  Firma obecna jest na rynku poligraficznym od maja 2004.

Wyposażenie Drukexpress.pl obejmuje szereg maszyn do druku cyfrowego, wśród których prym wiedzie HP Indigo 5600, zapewniająca druk w jakości porównywalnej do druku offsetowego. Firma posiada też bogato wyposażoną introligatornię i realizuje zlecenia dla klientów indywidualny, a przede wszystkim agencji reklamowych. Wśród oferowanych produktów są m.in. ulotki, wizytówki w tym Multiloft,  naklejki i etykiety samoprzylepne i inne.

Ploter 0604 MT to zautomatyzowane urządzenie wyposażone w głowicę bigującą z serwomechanizmem, nóż aktywny służący do wycinania materiałów o grubości do 6 mm, nóż wleczony sprawdzający się idealnie przy nacinaniu papieru/folii samoprzylepnej oraz cięciu materiału do grubości 2 mm jak również pisak. Opcjonalnie ploter może być wyposażony w głowicę z nożem oscylacyjnym pozwalając na cięcie materiału o grubości do 10 mm jak również nóż V-cut służący do wycinania w tekturze litej rowka w kształcie litery „V” np. pod prototypowanie pudełek.

„Z firmą GRAFMASZ współpracujemy już od jakiegoś czasu i uważamy za profesjonalnego dostawcę, na którego wsparcie można zawsze liczyć. Posiadamy automatyczną foliarkę Neptune dostarczoną przez Grafmasz , a wcześniej przez lata użytkowaliśmy laminator Matrix od tego dostawcy. Z uwagi na zaufanie, cała transakcja przebiegła w zasadzie zdalnie bez konieczności testów maszyny.  Porównaliśmy ofertę oraz parametry oferowanego plotera z podobnymi dostępnymi na rynku i Sinajet okazał się być optymalnym wyborem. Urządzenie zostało sprawnie wdrożone w naszej firmie i od razu przystąpiliśmy do pracy” – mówi Paweł Perdek , właściciel Drukrespress.pl

Źródło: Grafmasz


Prenumeruj nasz e-Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Aktualne wydanie

spot_img

Podcasty

spot_img

weź udział w ankiecie

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących podnoszenia cen za produkcję i brzmią następująco:

O ile % podnieśliście ceny na realizację usług w ostatnich 3 miesiącach?

Czy planujecie podniesienie cen w najbliższych 3 miesiącach?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00