- Reklama -spot_imgspot_img

drupa 2024… wystawcy z 45 krajów potwierdzili swój udział

- Reklama-

Na półtora roku przed rozpoczęciem targów drupa poinformowała, że ponad 100 000 m2 powierzchni wystawienniczej netto zostało już zarezerwowane przez około 900 wystawców z 45 krajów. To wyraźnie podkreśla znaczenie i unikalną cechę targów drupa, jako światowych targów nr 1 w dziedzinie technologii druku.

Od renomowanych globalnych graczy po nowo powstające firmy – lista zarejestrowanych wystawców jest imponująca i brzmi jak: “Kto jest kim” w branży druku i opakowań. Znani i długoletni wystawcy, tacy jak Bobst, Comexi, Duplo, EFI, Epson, ESKO, Fujifilm, Heidelberg, Horizon, Koenig & Bauer, Kolbus, Komori, Konica Minolta, KURZ, Landa, Müller Martini, Screen, Windmöller & Hölscher, aby wymienić tylko kilku z nich, zarejestrowali się i zaprezentują swoje innowacje, trendy technologiczne, portfolio produktów i globalne premiery w Düsseldorfie od 28 maja do 7 czerwca 2024 roku.

- Reklama -

Tak więc już dziś uczestnicy mogą oczekiwać wyjątkowej podróży klienta, ponieważ złożone, zautomatyzowane procesy robocze i nowe maszyny zostaną ponownie zaprezentowane w działaniu. Przegląd wszystkich zarejestrowanych dotychczas wystawców dostępny jest na stronie www.drupa.com.

Nawet teraz, po upływie oficjalnego terminu rejestracji pod koniec października, Messe Düsseldorf nadal rejestruje silny popyt na powierzchnię wystawienniczą, która wciąż może być zarezerwowana. Obecnie Niemcy są ponownie najsilniej wystawiającym się krajem z pierwszej dziesiątki, a za nimi plasują się takie kraje jak Belgia, Chiny, Indie, Włochy, Japonia, Holandia, Hiszpania, Szwajcaria, Turcja, Wielka Brytania i USA.

“Obecne poziomy rezerwacji i pozytywne zainteresowanie otrzymane przez wystawców sprawiają, że jesteśmy bardzo pewni i optymistyczni – pomimo wyzwań geopolitycznych i ekonomicznych – że drupa 2024 ponownie będzie najważniejszym na świecie miejscem spotkań branżowych” – potwierdza Sabine Geldermann, Director drupa, Portfolio Print Technologies Messe Düsseldorf i dodaje: “Z około 75% międzynarodową frekwencją po stronie wystawców, drupa zajmuje wyjątkową pozycję według światowych standardów. Zakres, różnorodność i inscenizacja innowacji są wyjątkowe i po raz kolejny dadzą wgląd w przyszłość tej branży. Z idealnymi warunkami dla wystawców i odwiedzających, aby intensywnie nawiązywać kontakty i napędzać przyszłościowe projekty.”

Fot.: Messe Düsseldorf

W centrum uwagi znajdzie się tutaj dogłębny transfer wiedzy i interakcja z ekspertami z całego świata na temat wpływu globalnych mega trendów i związanych z nimi nowych modeli biznesowych, jak również możliwości dla tego sektora. Specjalne fora, takie jak drupa cube (obszar konferencyjny), drupa next age (dna), obszar wystawienniczy dla Newcomers, Startups, Young Talents wraz z długoletnimi wystawcami technologii międzysektorowych, jak również touchpoint ‘packaging’ dla wizjonerskich i inteligentnych rozwiązań opakowaniowych, touchpoint ‘textile’ wraz z instalacją mikro-fabryki tekstyliów oraz touchpoint ‘sustainability’, który jest poświęcony tematom zrównoważonego rozwoju i gospodarki cyrkulacyjnej, zapewniają wysoce istotne i wartościowe spojrzenie na przyszłe tematy o wysokim potencjale podczas imprezy.

Dzięki swojej agendzie, targi drupa odpowiadają aktualnemu tempu i odzwierciedlają przemysł, który jest wysoce kreatywny i nieustannie zdobywa nowe rynki wertykalne w zakresie zastosowań i rozwiązań przemysłowych i funkcjonalnych – dając tym samym świadectwo swojej wysokiej odporności na przyszłość.

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii związanej z tematami komunikacji.

Jak długie informacje prasowe czytasz?

Co decyduje o Twoim zainteresowaniu daną informacją?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych