Duplo Polska w nowej siedzibie

Gabriela Swat - Dyrektor Zarządzający. Stoisko Duplo Polska podczas targów Rema Days 2019
- reklama -

Firma Duplo Polska poinformowała o zmianie adresu swojej siedziby. Z dniem 1 maja  NOWA SIEDZIBA będzie się znajdowała pod adresem: ul. Wał Miedzeszyński 131 B w Warszawie.

Duplo Sp. z o.o. Polska Sp.k. rozpoczęła swoja działalność na polskim rynku 1 kwietnia 2005 roku. Firma jest wyłącznym przedstawicielem handlowym firmy Duplo International Ltd., której siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii. Firma Duplo International z siedzibą w Wielkiej Brytanii jest światowym liderem na rynku rozwiązań introligatorskich. Istnieje na rynku od ponad 50 lat w pełni dostosowując się do najistotniejszych i kluczowych wymagań nowoczesnych drukarń. Jej centrum produkcyjne znajduje się w Japonii, na Tajwanie i w Chinach.

Poza produktami Duplo w naszej ofercie znajdziecie Państwo również falcerki i bigówko-falcerki szwajcarskiej firmy Multigraf, trójnoże amerykańskiej firmy Challenge, oklejarki i krajarki węgierskiego producenta Rigo,  foliarki firmy Tauler. Misją firmy Duplo jest wskazanie Klientom, poprzez oferowane produkty, sposobu przekształcenia drukowanych dokumentów w wartościowy przekaz komunikacyjny – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzający

Siedziba główna firmy Duplo Polska znajduje się w Warszawie, gdzie prowadzimy salon ekspozycyjny z pełną gamą produktów Duplo. Urządzenia oferowane są na terenie całej Polski poprzez sprzedaż bezpośrednią i sieć dealerską.

Dealerzy Duplo Polska:

 • FHU TADAN S.C.
  ul. Radomska 15, 40-757 Katowice
  www.duplo.tadan.pl
 • P&S Consulting Sp. z o.o.
  ul. Łyskowskiego 16 lok. 1.4, 71-641 Szczecin
  www.xps.pl
 • Akonda S.C.
  ul. Geodetów 176, 05-500 Piaseczno
  www.akonda.pl
 • Amagraf Sp. z o.o. Sp.k.
  ul. A. Struga 23/400, 95-100 Zgierz
  www.amagraf.pl
- reklama -

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.