- reklama -

Bigówko-falcerka Multigraf Touchline CF-375 jest kolejnym zakupem Drukarni Prym z oferty Duplo, zrealizowanym za pośrednictwem firmy Tadan, jej lokalnego dealera. Kierownictwo firmy podkreśla, że realizując tę inwestycję oczekuje na pozytywne rezultaty, które wpłyną na jeszcze wyższą wydajność tego działającego od wielu lat zakładu poligraficznego, a także na zwiększenie liczby zleceń i klientów.

Zwraca uwagę także na wysoki  poziom serwisu firmy Duplo, który stanowi gwarancję bezpieczeństwa i jest ważnym elementem każdej realizowanej tu inwestycji. Urządzenie zostało zakupione podczas tegorocznych targów RemaDays Warsaw, jakie odbywały się w połowie lutego i wprost ze stoiska firmy Duplo Polska pojechało do Mysłowic, gdzie znajduje się Drukarnia Prym.

Drukarnia Prym to rodzinny zakład, funkcjonujący z sukcesami od lat 80. ubiegłego stulecia. Od połowy lat 90. pracują tu maszyny Duplo. Drugie pokolenie właścicieli, którzy obecnie kierują drukarnią, podkreśla przywiązanie do tej marki. „Jest ono wynikiem przede wszystkim wysokiej jakości, jaką oferują urządzenia tego producenta – mówi Magdalena Kowalczyk-Małas, dyrektor ds. produkcji – a także jakości serwisu, jaki otrzymujemy wraz z każdym zakupem w firmie Duplo i Tadan”.

Tym razem Drukarnia Prym zdecydowała się na zakup urządzenia bigująco-złamującego z możliwością perforacji. „Na tym etapie naszego rozwoju – mówi Magdalena Kowalczyk-Małas – zakup tego rodzaju maszyny okazał się niezbędnym. Specjalizujemy się w produkcji szeroko pojętego, różnokolorowego i wysokoprzetworzonego akcydensu. Obsługujemy klientów z całej Polski, a także – w coraz większym stopniu, obecnie to około 20% naszych zleceń – z Europy.

Od pewnego czasu liczba zleceń w naszej drukarni rośnie, spadają natomiast ich nakłady – to charakterystyczne dla obecnej sytuacji rynkowej i nasze inwestycje muszą być odpowiedzią na te zmiany. Posiadamy w swoim parku zarówno maszyny offsetowe, jak również cyfrowe. Także naszą introligatornię zmieniamy dostosowując pracujące w niej urządzenia do zmieniającej się sytuacji rynkowej.

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.