Zaledwie kilka dni temu odbyły się Dni Otwarte w firmie SOMA. Producent maszyn fleksograficznych zaprosił dotychczasowych klientów a także całą grupę nowych, do obejrzenia nowości przygotowanych z obszaru druku opakowań giętkich.

- reklama -

Dni Otwarte odbyły się w Lanskroun, gdzie znajduje się siedziba firmy. Dlaczego tradycyjne spotkanie? Jak podkreślają organizatorzy nowoczesne formy prezentacji produktów (on-line), maszyn, urządzeń i oprogramowania przyciągają coraz większą grupę zainteresowanych. Jednak  spotkanie osobiste, pozwala na zupełnie inną interakcję.

Odkryj możliwości 100% inspekcji dla wąskiej wstęgi
ZASKOCZ SWOICH KLIENTÓW. WEŹ UDZIAŁ W BEZPŁATNYCH TESTACH KLIKNIJ

Oczywiście organizatorzy zadbali o spełnienie wszystkich wymogów sanitarnych, aby tego typu impreza odbyła się w okresie pandemii z najwyższą starannością zachowując wszystkie procedury bezpieczeństwa.

Z czym zapoznali się goście? Niewątpliwą atrakcją było najnowsze rozwiązanie marki SOMA, czyli S-Mount – automatyczna naklejarka do płyt drukowych z systemem skanowania ARUN.

Inne nowości, to inteligentna automatyzacja maszyny drukującej OPTIMA2, na którą składają się takie funkcje, jak dynamiczne precyzyjne dostrajanie każdej pracy – Inteligent Job Tuning, automatyczne ustawianie registru i docisków – ARUN, nowoczesny system komunikacji z serwisem oraz przepływ informacji od przygotowalni, przez druk, do laminatorów i bobiniarek…

Optima 2

Kilka dni później organizatorzy zrealizowali również wersję Dni Otwartych w postaci webinarium.

Emipak jest wyłącznym reprezentantem firmy SOMA w Polsce.

Źródło: Emipak

- reklama -