W firmie Asahi Photoproducts dostrzegamy dwa zbieżne trendy w druku fleksograficznym. Po pierwsze, właściciele marek dążą do skrócenia czasu wprowadzenia produktu na rynek przy użyciu opakowań o wyższej jakości, które wyróżniają się na półce. Chcą to osiągnąć przy coraz niższej cenie. Coraz częściej poszukują dostawców, którzy są w stanie produkować opakowania o mniejszym wpływie na środowisko naturalne.

- reklama -

Po drugie, drukarnie/przetwórnie opakowań poszukują sposobów znacznej poprawy wydajności, aby sprostać tym wymaganiom, jednocześnie podnosząc jakość, aby sprostać rosnącemu wykorzystaniu obrazów fotograficznych na opakowaniach. Chcą oni sprostać wymaganiom właścicieli marek w zakresie zrównoważonego rozwoju, ale rozumieją również korzyści dla swoich firm, związane z mniejszą ilością odpadów i czystszym środowiskiem pracy.

Fleksograficzne płyty drukarskie z nowym rozwiązaniem biznesowym CleanPrint umożliwiają drukarniom opakowań spełnienie potrzeb właścicieli marek, a jednocześnie zwiększenie własnej produktywności i rentowności.

Ten ebook daje Ci więcej… wglądu i przedstawia 5 bezkonkurencyjnych powodów, dla których drukarnie opakowań fleksograficznych/przetwórnie powinny zainwestować w Asahi CleanPrint. To przyszłość druku fleksograficznego!

Źródło: Reprograf-Grafikus