Electronics For Imaging (EFI) oferuje dwa nowe systemy drukowania dla rynku miękkich podłoży. Nowe drukarki EFI COLORS 340 i 340i drukują do 850 metrów kwadratowych na godzinę w trybie czterokolorowym. EFI POWER 340 może obsłużyć nawet 1564 metrów kwadratowych na godzinę.

EFI COLORS 340 nadaje się do różnych zastosowań, od obrusów i namiotów reklamowych po nadruki SEG z podświetleniem, flagi i stroje detaliczne. Dzięki szerokości 3,4 metra i możliwości przetwarzania różnych tekstyliów o grubości do 450 g / m2 system można opisać jako wszechstronny. Dzięki zastosowaniu dyspersyjnych atramentów barwnikowych CMYK z gamy oryginalnych atramentów wodnych EFI na bazie wody, możliwe są łagodne przejścia kolorów i reprodukcja odcieni skóry.

- reklama -- reklama -

Rozdzielczość drukarki 2400 dpi z czterema zmiennymi rozmiarami kropli atramentu od 4 do 18 pikolitrów zapewnia pełną penetrację materiału z obu stron i tym samym zapewnia dobre warunki do produkcji flag narodowych. Podawanie z precyzyjnym systemem przesuwu kleju zapewnia dobrą jakość obrazu półtonów przy dużych prędkościach i bez zmarszczek na wielu materiałach.

Nowa drukarka EFI POWER 340 ma prawie wszystkie możliwości COLORS 340, ale może obsłużyć do 1564 metrów kwadratowych na godzinę. POWER 340 może również drukować bezpośrednio na tekstyliach lub papierze transferowym za pomocą dyspersyjnych atramentów barwnikowych CMYK na bazie wody.

Obie drukarki zawierają cyfrowy interfejs EFI Fiery proServer Premium. Pod względem technologii druku systemy bazują na technologii firmy EFI Reggiani. „Poprzez oddział Reggiani, EFI ma wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu najwyższej jakości druku na tekstyliach w branży” – powiedział Scott Schinlever, COO EFI Inkjet.

Źródło: Efi

- reklama -Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się na newsletter Świata Poligrafii PRO, aby otrzymywać od nas najbardziej wartościowe treści.


ANKIETA!
Bądźcie aktywni! Warto wyrażać swoje zdanie!

Czy zauważyliście, że odbyła się virtual.drupa 2021?

Czy braliście udział w proponowanych sesjach?

Jak oceniasz virtual.drupa 2021?