Epson oferuje nowe drukarki LFP klasy podstawowej

- reklama -

Firma Epson przedstawiła dwie nowe profesjonalne drukarki techniczne klasy podstawowej: 24-calową SureColor SC-T3400 (do ustawienia na biurku lub na stojaku) oraz wolnostojącą 36-calową SureColor SC-T5400. Te modele są doskonałym uzupełnieniem zaprezentowanych wcześniej budżetowych drukarek SC-T3100 i SC-T5100.

- reklama -

Oznacza to, że firma Epson oferuje teraz pełną gamę drukarek technicznych mogących sprawdzić się w wielu sektorach przemysłu. Bez względu na to, czy drukowane są rysunki CAD, projekty techniczne, architektoniczne, czy inżynieryjne lub GIS, nowe drukarki za każdym razem zapewnią wspaniałe wydruki.

Dla inżynierów, architektów i osób pracujących z mapami topograficznymi, zajmujących się zarządzaniem miastem lub prowadzących badania o skali terytorialnej możliwość wiernego, precyzyjnego, niezawodnego i szczegółowego drukowania ma zasadnicze znaczenie.

Modele SC-T3400 i SC-T5400 zaprojektowano tak, aby spełniały wymagania profesjonalistów, dla których powtarzalność precyzyjnych wydruków przekłada się na reputację.

„To proste, technologia ma na celu zwiększać Twoją produktywność. Bez względu na to, czy drukujesz rysunki CAD o wysokim poziomie szczegółowości, porywające plakaty reklamowe czy przykuwające uwagę materiały do punktów sprzedaży, te drukarki za każdym razem zapewniają doskonałe efekty. Dodatkowo wkłady atramentowe o dużej pojemności (110 ml i 350 ml) oraz czterokolorowy atrament UltraChrome XD2, odporny na rozmazywanie i działanie wody, zwiększają produktywność działania”. – powiedział Tomasz Kuciński, Senior manager LFP w Epson

– Drukarki SureColor SC-T3400 i SC-T5400 przeznaczone są dla firm ceniących precyzję i niezawodność. Te urządzenia, oferujące imponująco niski całkowity koszt posiadania, są przeznaczone dla profesjonalistów, którzy chcą zwiększyć swoją produktywność i kreatywność” – dodaje Tomasz Kuciński.

„Jesteśmy dumni z bogatych tradycji firmy Epson w tym obszarze i rozszerzamy imponującą już ofertę drukarek technicznych. Nowe modele, oparte na autorskiej technologii, zapewniają najlepszą w swojej klasie wydajność drukowania, doskonale sprawdzają się w większości środowisk i pozwalają użytkownikom na drukowanie bezprzewodowe z poziomu tabletów i smartfonów”.

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.