- Reklama -spot_imgspot_img

Epson podsumowuje RemaDays 2018

- Reklama-

Zakończyły się czternaste targi Reklamy i Poligrafii RemaDays – po raz kolejny zorganizowane w Centrum Targowym Nadarzyn. Organizatorzy zadbali o to, aby trzydniowe święto reklamy obfitowało w wiele atrakcji oraz dostarczyło zarówno uczestnikom jak i wystawcom wielu emocji – w ostatnim dniu imprezy ogłoszono zwycięzców prestiżowych konkursów: Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year.

W gronie 760 wystawców na RemaDays nie mogło zabraknąć firmy Epson, która zaprezentowała cała gamę urządzeń dla różnego typu odbiorców związanych z poligrafią i reklamą, w tym ofertą dla producentów reklamy wielkoformatowej, wydruków fotograficznych oraz fotografów czy branży tekstylnej.

- Reklama -

Szczególnym powodzeniem cieszyła się uniwersalna 64-calowa drukarka sublimacyjna SureColor SC-F9300, która pozwala na tworzenie barwnych tkanin najwyższej jakości np. modnych kreacji wymagających idealnego odwzorowania szczegółów, odzieży sportowej czy tkanin wykorzystywanych do wystroju wnętrz.

Z każdą edycją RemaDays gościmy na stoisku coraz większą liczbę osób zainteresowanych tematyką wysokojakościowego druku, a w szczególności sprzętem pozwalającym na druk na tekstyliach – mówi Tomasz Kuciński z Epson – Uczestników targów interesowały praktyczne zastosowania drukarki sublimacyjnej SureColor SC-F9300, którą tworzyliśmy z myślą o wysokojakościowym, a jednocześnie szybkim druku tkanin i szyldów.

Z roku na rok coraz bardziej widać, że wśród klientów rośnie zainteresowanie produktami, które są nie tylko wydajne i pozwalają wygenerować znaczne oszczędności, ale stanowią ekologiczne rozwiązania dla małych i dużych firm.

Na stoisku marki Epson sporym zainteresowaniem cieszyły się urządzenia serii WorkForce Pro m.in. drukarki atramentowe dla biznesu WorkForce Pro WF-C869RD3TWFC i WF-6590DTWFC. Urządzenia tego typu, według niezależnych testów, produkują do 94 proc. mniej odpadów niż drukarki laserowe i kopiarki. Drukarki atramentowe nie emitują ozonu, a ponadto wymienia się w nich mniej materiałów eksploatacyjnych i części niż w urządzeniach laserowych.

Na podstawie informacji firmy Epson

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych