spot_imgspot_imgspot_img

Epson zaprasza na LabelExpo 2019

- Reklama-

Epson rozszerza ofertę o najnowszą serię atramentowych drukarek do etykiet adresowanych do rynku przemysłowego, komercyjnego oraz usług “na życzenie”. Wszystkie nowe modele będą prezentowane na stoisku firmy.

W trakcie tegorocznej edycji Labelexpo na stoisku firmy zaprezentowany zostanie także niesamowity mural stworzony z etykiet, które zostały wydrukowane przez urządzenia z serii SurePress oraz ColorWorks.

Konferencja prasowa odbędzie się w Labelexpo Press Theatre, 24 września o godzinie 11:25. Tematem spotkania będzi wizja oraz strategiczne plany dotyczące zrównoważonej przyszłości dla przemysłu etykiet z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań atramentowej technologii.

„Atramentowa technologia osiągnęła dojrzałość, pozwalając na wprowadzanie pozytywnych zmian w przemyśle etykiet zarówno w przypadku usług >>na życzenie<<, jak i tradycyjnych producentów wykorzystujących różne materiały. Jako światowy lider innowacji dotyczących atramentowej technologii druku etykiet, w trakcie tegorocznej edycji Labelexpo zaprezentujemy nasze szerokie portfolio rozwiązań, w tym premierowe urządzenia. Ich powstanie jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy wymagają zwiększonej produktywności przy jednoczesnym braku kompromisów na jakości obrazu” – powiedział Tomasz Kuciński z firmy Epson.

Wydarzenia na firmowym stoisku w trakcie Labelexpo 2019:

  • Światowa premiera 4 modeli z serii ColorWorks: CW-C6000Ae, CW-C6000Pe, CW-C6500Ae oraz CW-C6500Pe. Najnowsze drukarki do etykiet “na życzenie”, będące rozwinięciem istniejącej serii urządzeń, powstały z myślą o zastosowaniu w sektorach takich jak przemysł spożywczy, chemiczny, rynek napojów, czy logistyka. Seria zawiera modele typu Ae (ang. auto-cutter) oraz Pe (ang. auto-peller), które automatycznie oddzielają etykiety od podłoża i bezproblemowo mogą być wdrażane w istniejące systemy etykietujące.
  • Premiera wysokonakładowej drukarki do etykiet SurePress L-6534VW, która przeznaczona jest dla firm pracujących z różnymi nośnikami chcących rozszerzyć swoje usługi o samoprzylepne etykiety charakteryzujące się najwyższą jakością dla rynku spożywczego, kosmetycznego, drogeryjnego, przemysłu czy farmacji. Model L-6534VW został zaprojektowany w celu zwiększenia produktywności oraz minimalizacji przestojów. Dodatkowe tryby drukowania 30m/min oraz 50m/min zapewniają zwiększoną elastyczność bez kompromisów na jakości.
  • Premiera dwóch przemysłowych drukarek do etykiet typu „all-in-one”: modelu LW-Z5010BE wyposażonego w zintegrowaną klawiaturę, wyświetlacz oraz akumulator litowo-jonowy oraz przeznaczonego do obsługi z urządzeń mobilnych i PC urządzenia LW-Z5000BE. Drukarki zostały zaprojektowane dla profesjonalistów pracujących w branży teleinformatycznej, w fabrykach, na budowach czy magazynach oraz przy utrzymaniu infrastruktury elektrycznej. Urządzenia mogą być wykorzystywane m.in. do oznaczania przewodów, płyt czołowych skrzynek energetycznych czy urządzęń, dystrybucji paczek, znaków bezpieczeństwa oraz identyfikacji produktów.
  • Mural autorstwa artystki Sarah Hodgkins, która w trakcie trwania imprezy stworzy go w czasie rzeczywistym, używając do tego etykiet drukowanych na drukarkach Epson stanowiących część ekspozycji stoiska.

Atramenty, z których korzystają modele wchodzące w skład serii SurePress oraz ColorWorks, są zgodne z europejskimi regulacjami ((EC) Nr. 1935/2004), (GMP) ((EC) Nr. 2023/2006), ((EU) 10/2011) oraz szwajcarskim rozporządzeniem (SR 817.023.21) dotyczącym materiałów wykorzystanych do pakowania żywności.

“Urządzenia z serii SurePress oraz ColorWorks są wykorzystywane na całym świecie przez użytkowników końcowych w branżach związanych z napojami i żywnością. Dlatego uzyskanie zgodności atramentowych systemów z zaawansowanymi regulacjami dotyczącymi opakowań spożywczych oznacza dla nas wielki przełom. Jest to także kolejny dowód na to, że Epson zajmuje pozycję lidera w kategorii urządzeń do produkcji etykiet oraz opakowań” – dodał Tomasz Kuciński.

spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytania pochodzą z całej serii dotyczących komunikacji biznesowej i brzmią następująco:

1. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, jakie portale społecznościowe przegląda?

2. Czy podczas rozmowy ze swoim klientem (partnerem biznesowym) pytasz o to, w jakich portalach społecznościowych działa aktywnie?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img

więcej podobnych

0:00
0:00