Esko Trapper zdobywa 2020 InterTech Technology Award

Firma Esko zgarnęła nagrodę 2020 InterTech TM Technology Award od PRINTING United Alliance po opracowaniu nowego narzędzia do przygotowania do druku, dzięki któremu zadania związane z pułapkami są do 70 procent szybsze i nieomylnie dokładne.

- reklama -


Jako twórca zintegrowanych rozwiązań programowych, Esko inwestuje nie tylko w badania i rozwój, ale także w badania klientów, aby dalej wprowadzać innowacje w technologii, chcąc dostarczyć branży lepszych narzędzi, które pozwolą osiągnąć cel 100-procentowego prawidłowego uchwycenia błędów za pierwszym razem.

„Jesteśmy bardzo zaszczyceni, że otrzymaliśmy to wyróżnienie dla Trapera firmy Esko, który został tak dobrze przyjęty przez naszych klientów i branżę” – powiedział Frank Woltering, kierownik ds. Edycji grafiki. „DRUKOWANIE United Alliance jest zaangażowane w rozwój branży graficznej, tak aby docenienie naszych wysiłków w celu zwiększenia dokładności, produktywności i wydajności sprawia, że ​​nasza praca jest opłacalna.

Automatyczne zalewkowanie z Trapping Engine w ArtPro +

„Osiągnięcie spójnego, estetycznego rezultatu zalewkowania przy prawidłowej odległości, kierunku lub kolorze nadawanym  i uczynieniu go możliwie najmniej widocznym jest trudne nawet dla doświadczonych operatorów przygotowujących do druku” – powiedział Frank.

„Jeśli praca zostanie uwięziona przez 10 różnych osób, będzie 10 różnych wyników. Esko Trapper to nowy produkt, który pomoże wykonać pracę nie tylko w krótszym czasie, ale co ważniejsze, w znacznie bezpieczniejszy sposób, wypełniając luki w błędnych rejestrach i uwzględniając indywidualne wyjątki, aby wszyscy współpracownicy w zespole mogli osiągnąć dokładnie to samo”…

 Źródło i więcej: ESKO

- reklama -