- Reklama -spot_imgspot_img

Etykieta jest… i będzie. Jaka? Zależy od Ciebie! Podcast NIEZBĘDNIK POLIGRAFA… już jest!

- Reklama-

To właśnie etykieta będzie naszym głównym bohaterem rozmowy, jaką przeprowadziliśmy w naszym studio. W redakcji pojawili się: Aleksandra Czarniecka, Renata Marczak, Izabela Antczak i Piotr Sznajderuk. Rozmowa o etykietach, ekologii i obiegu zamkniętym oraz aspektach prawnych. Przy okazji nie mogło zabraknąć odpowiedzi na trudne pytania dotyczące funkcjonowania etykiety w naszej świadomości.

Jeżeli wydaje się Wam, że etykieta jest tematem mało atrakcyjnym, bo jest wszędzie widoczna… to być może nie dostrzegacie piękna i złożoności etykiety. To nie tylko nazwa produktu, to także informacje o przydatności (dozowaniu), czy chociażby składu produktu, ekologii itd.

- Reklama -

W dodatku, te wszystkie informacje pojawiają się najczęściej – przynajmniej w ostatnim czasie – minimalną wielkością czcionki. Czy tak można? Czy są jakieś reguły związane z projektowaniem etykiety? To tylko niektóre z tematów, poruszanych podczas naszej rozmowy.

Premiera 15.09.2022 r. podcastu NIEZBĘDNIK POLIGRAFA równo o godz. 15:00.


Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.
spot_img
spot_img

weź udział w ankiecie | nowe

Bierz udział w ankietach realizowanych przez naszą redakcję. Aktualne pytanie pochodzi z całej grupy dotyczącej "EKOLOGII".

Czy bycie "EKO" utrudnia, czy ułatwia funkcjonowanie na rynku?

Czy Twoi klienci dokonują zakupu (produkcja) z uwzględnieniem materiałów "EKO"?


Podsumowanie ankiet i komentarze na łamach serwisu WWW oraz w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional. Dziękujemy za Twój czas!

Partnerzy wortalu

Aktualne wydanie

spot_img

Najnowsze

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

więcej podobnych