#75. Niezbędnik poligrafa extra

O poligrafii... ale przy pączkach

premiera 16 lutego, godz. 12:00

spot_img
spot_img

Szczypta humoru na czwartek z pączkami. Zapraszamy Was w podróż… po tematach poligrafii, o których być może już słyszeliście, ale nasze podejście gwarantuje Wam najlepiej zainwestowany czas w to popołudnie. Dlaczego tak? Bo patrzymy na poligrafię z różnych stron, dotykając czasami tematów, które z wielu powodów są czasami bagatelizowane.

Wyjątkowo, zupełnie z nieoczywistych względów w czwartkowe popołudnie rozmawiamy w trójkę, czyli Piotr Lis (3M), Paweł Szpil (2Press) i Mirosław Pawliński (Świat Poligrafii Professional) o… I tego teraz Wam nie opiszemy, bo zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo przygotowana niespodzianka Was zainteresuje.

Zatem siadając do samochodu, szykując się do podróży nastawcie Spotify, Google podcast lub Apple podcast i przygotujcie się na moc energii, humoru, tematów ważnych i poważnych oraz to, że być może nie jest to jedynie wydanie, które Was zaskoczy. Miłego słuchania.

PREMIERA 16.02.2023 godz. 12:00

#standupforukraine #razemmożemywięcej #solidarnizukrainą #staywithukraine #ukraine #ksiazkidladzieci #drukcyfrowy #swiatpoligrafiiprofessional #swiatpoligrafiipro #printnews #digitalbusiness #opakowaniaietykiety #znamiwieszwiecej #reprografgrafikus #heidelberg #konicaminolta #agfa #avargraf #koenigbauer #kodak #fujifilm #durst #horizon #derya #lfpindustrialsolutions #konicaminolta #digiprint #hpindigo Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się na newsletter Świata Poligrafii PRO, aby otrzymywać od nas najbardziej wartościowe treści.

Gość

Piotr Lis

3 M

Gość

Paweł Szpil

2Press

Prowadzący

Mirosław Pawliński

Świat Poligrafii Professional

O niezbędniku poligrafa extra

NIEZBĘDNIK POLIGRAFA EXTRA | Doba posiada tylko 24 godziny. Gdybyśmy tylko potrafili się sklonować… w ilu miejscach moglibyśmy znajdować się jednocześnie? Co wybrać? W jakim wydarzeniu wziąć udział? Z kim spotkać się, by dowiedzieć się nieco więcej o wszystkim tym, co posiada pośredni lub bezpośredni wpływ na możliwość odniesienia sukcesu w poligrafii?

NIEZBĘDNIK POLIGRAFA EXTRA to miejsce, w którym nadrobisz wszelkie zaległości… ale, ale wymaga to od Ciebie tylko jednego działania… zapisania się na stałą subskrypcję naszego NEWSLETTERA. Bez opłat, bez spamu, zawsze na czas… z nami wiesz więcej. Zapraszamy. Wiele z tych tematów nie straciło swojej aktualności. Warto słuchać.

Wszystkie podcasty redakcji ŚWIAT POLIGRAFII PROFESSIONAL powstają w Studio 3po3. Prowadzącym jest Mirosław Pawliński red. naczelny.

Słuchaj na Google Podcast, Spotify, Apple Podcasts oraz Deezer. Część z naszych gości prezentujemy poniżej. Jeżeli tylko chcesz zadać dodatkowe pytania naszym gościom, skorzystaj z formularza zamieszczonego poniżej. Na pewno z Twojego pytania skorzystamy. Naszymi gośćmi byli dotychczas między innymi: Tadeusz Figurski (TadePack), Marcin Wójcik (LFP Industrial Solutions), Tomasz Kugaudo (Avargraf), Sławomir Iwanowski (Kodak), Paweł Szpil (Reprograf-Grafikus), Jacek Kobyliński (Muller Martini), Łukasz Żarnecki (Heidelberg Polska), Jakub Szczepaniak (Avargraf), Jarek Krasnodębski (Konica Minolta), Piotr Lis (3M), Gabriela Swat (Duplo Polska), Zbigniew Bohdan (Emipak), Małgorzata Szczotka (CMC}, Szymon Symonowicz (Digiprint), Stefan Piotrowski (Agfa), Krzysztof Książek (Digiprint), Zbigniew Jemioło (Digiprint), Izabela Talmont (Emipak), Mirosław Bohdan (Emipak), Paweł Szarubka (Integrator Systemów Poligraficznych), Mateusz Woźniak (Konica Minolta), Alicja Bednarek (Digiprint), Marcin Zaporowski (HP), Łukasz Chruśliński (Mark Andy), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo), Krzysztof Pindral (Heidelberg Polska) Karolina Kępska-Tlaga i Wiktoria Majewska (Vilpol), Andrzej Wasielak (Koenig & Bauer CEE), Marcin Śpiewok (Silbo), Marta Paprocka (Silbo)… i cała grupa tych, których usłyszycie już wkrótce…

możesz słuchać na:

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

chcesz przesłać dodatkowe pytania?

0:00
0:00