Falcerka firmy Horizon w PT Makaruk w Lublinie

- reklama -

Firma PT Makaruk  została w ostatnim czasie wyposażona w nową maszynę firmy HORIZON falcerkę AF 406S/F w wersji full automat, dostarczoną przez firmę DERYA z Tychów, będącej jedynym i autoryzowanym w Polsce przedstawicielem japońskiej firmy  Horizon Inc., producenta maszyn introligatorskich.

- reklama -

Firma PT Makaruk zajmujaca się co-packiengiem znajduje się w Lublinie przy ulicy Mełgiewskiej 30F, oferuje również  profesjonalne usługi konfekcjonowania, czyli zespół czynności polegający na dzieleniu wyrobów , zapakowaniu oraz oznaczeniu produktu zgodnie z wymogami klienta. Terminem tym określa się również działania polegające na przepakowywaniu towarów z opakowań zbiorczych do jednostkowych lub nowych wraz z ich oznaczeniem, pakowanie , przepakowywanie produktów (półautomatyczne lub ręczne) przeprowadzane przez w pełni wykwalifikowaną i wyszkoloną załogę.

Falcerka Horizon AF 406S/F

Maszyna o symbolu AF 406 jest maszyną z automatycznym ustawianiem formatów. Wyposażona jest w pulpit z ekranem dotykowym gdzie pojawiają się ideogramy, za pośrednictwem których wprowadza się określone parametry pracy. Dużą zaletą w/w falcerki jest prosty sposób zmiany ustawienia drugiego zespołu względem pierwszego (równolegle lub prostopadle).Falcerka wyposażona jest standardowo w perforację i bigowanie po pierwszym i drugim zespole. Panel sterujący zawiera licznik nakładu, licznik przerw, wskaźnik wydajności, wskaźnik zakłóceń oraz nastawy parametrów podawania i prędkości pracy.

Dostawę zrealizowano w ustalonym terminie a instalacja i szkolenie przebiegło bez przeszkód.

Źródło: Derya

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.