Mija rok od przejęcia Grupy MBO przez Korporację KOMORI. Z tej okazji MBO wprowadza na rynek falcerkę kombi K32 KSE, jako jubileuszową edycję w atrakcyjnej cenie z bardzo wszechstronnym pakietem wyposażenia. Jednak ta oferta jest ograniczona czasowo i jest dostępna tylko w okresie 01.03.- 31.08.2021.

Zastosowany w nazwie maszyny skrót „KSE” oznacza „KOMORI Special Edition”. Zgodnie z tym falcerka kombi została zaprojektowana w kolorach KOMORI, czyli ciemnoszarym i białym. Oczywiście K32 KSE oferuje znacznie więcej niż tylko atrakcyjny wygląd; ma wiele zalet technologicznych. Pracuje do formatu B1 / 70 x 100 cm.

- reklama -- reklama -

Jubileuszowa edycja jest dostępna w dwóch stałych wersjach: jako manualna i zautomatyzowana falcerka. Oba warianty są wyposażone w sterowanie maszyną M1 Advanced, obsługiwane za pomocą intuicyjnego ekranu dotykowego. Dołączone jest również oprogramowanie z bezpłatną usługą zdalnej konserwacji RAS. Podawanie arkuszy odbywa się za pomocą paletowego nakładania.

Łamy równoległe są wyposażone w wałki składające Virotec i zawierają kasetę wałka narzędziowego, która skraca czas ustawiania. Oferowany pakiet obejmuje dodatkowy komplet pasów transportowych w obu wariantach; po dwa w składaniu krzyżowym i na trzecim łamie.

Ręczna wersja K32 KSE ma cztery kasety z regulowanym deflektorem, a także wałki narzędziowe na trzecim łamie. Do tego dochodzi odbieranie SBAP46ME.

Wersja automatyczna zawiera sześć zautomatyzowanych kaset. Ponadto zastosowano tu sterowane automatycznie, zarówno wałki składające w łamie równoległym i wałki narzędziowe w trzecim łamie. Pakiet zawiera najnowszy system odbierania MBO, A80. To odbieranie jest w pełni zintegrowane ze sterowaniem falcerki. Wszystkie funkcje można wykonać z dowolnego ekranu. Ponadto A80 jest idealnym rozwiązaniem dla zastosowania robota MBO CoBo Stack. A80 oferuje bardzo łatwy dostęp i rozbudowaną automatyzację, umożliwiając szybką i prostą konfigurację.

Ta jubileuszowa edycja falcerki będzie dostępna tylko przez ograniczony czas. Więcej informacji na temat tej oferty można znaleźć na stronie MBO.

Źródło: Reprograf-Grafikus SA

- reklama -Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się na newsletter Świata Poligrafii PRO, aby otrzymywać od nas najbardziej wartościowe treści.


ANKIETA!
Bądźcie aktywni! Warto wyrażać swoje zdanie!

Czy zauważyliście, że odbyła się virtual.drupa 2021?

Czy braliście udział w proponowanych sesjach?

Jak oceniasz virtual.drupa 2021?