FESPA 2018: wejdź do świata aplikacji Océ Colorado 1640 i Canon UVgel

- reklama -

Podczas międzynarodowych targów FESPA 2018 Canon zaprezentuje szereg aplikacji druku Océ Colorado 1640 – najszybszego w swojej klasie plotera do druku materiałów graficznych z rewolucyjną technologią Canon UVgel. Na dwóch prezentowanych na stoisku firmy urządzeniach Colorado, odwiedzający będą mogli przekonać się o wysokiej produktywności i elastyczności druku na różnorodnych mediach.

- reklama -

Ogromny potencjał produkcyjny i wykorzystanie szerokiego portfolio mediów będą zaprezentowane w formie aplikacji m.in. tapet, folii podłogowych, grafik wielkoformatowych czy bannerów. Dostawcy usług druku będą mogli również zobaczyć obecne na stoisku materiały wykonane przez klientów, którzy już zainwestowali w Océ Colorado 1640.

Océ Colorado 1640 miał swoją premierę dokładnie rok temu, właśnie na targach FESPA 2017. Od tego czasu urządzenie odmieniło już procesy produkcyjne ponad 300 klientów z regionu EMEA, którzy rozwinęli swój biznes w oparciu o najnowszą technologię UVgel.

Tegoroczne targi będą także okazją do zapoznania się z efektami tych wdrożeń – na miejscu zostaną zaprezentowane przykłady wykorzystania aplikacji przez klientów Canon, m.in. firmy Posterlounge i Siepro z Niemiec czy Teletransfer z Hiszpanii. Dodatkowo, dla pokazania potencjału druku zdjęć wielkoformatowych w najwyższej jakości, na stoisku będzie można na żywo zobaczyć cały proces związany z produkcją prac znanego fotografa i ambasadora Canon Alvaro Ibareza.

Jedno z prezentowanych na targach FESPA urządzeń będzie służyło do prezentacji zautomatyzowanego procesu druku i wykończenia, dzięki zintegrowanej technologii tnącej XY firmy Fotoba, partnera Canon. Na stoisku pokazany zostanie proces druku natychmiast suchych wydruków na Océ Colorado, które automatycznie ładowane będą do urządzenia tnącego Fotoba, automatyzując pracę drukarni i zwiększając możliwości produkcyjne materiałów graficznych, takich jak plakaty.

Na podstawie informacji firmy Canon

 

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.