- reklama -

FESPA ogłasza dziś, że jej flagowe wydarzenie, Global Print Expo, powróci na IFEMA – Feria de Madrid w dniach 6-8 października 2020 r., wraz ze swoimi wspólnie ulokowanymi wydarzeniami, European Sign Expo i Sportswear Pro.

Trzy wystawy, które pierwotnie miały się odbyć w dniach 24–27 marca, musiały zostać przełożone z powodu zakłóceń spowodowanych wybuchem COVID-19 w Europie.

FESPA zapewni dalsze aktualizacje dotyczące wydarzeń we właściwym czasie. Kliknij tutaj, aby przeczytać pełne oświadczenie…

Dyrektor generalny FESPA, Neil Felton, powiedział: „Pomimo stałego wpływu koronawirusa na sektor druku specjalistycznego, jesteśmy zaskoczeni dużym zainteresowaniem naszej globalnej społeczności targami FESPA w 2020 roku. Dlatego z ogromną przyjemnością potwierdzamy że nasze imprezy będą odbywać się w tych zmienionych terminach i jesteśmy bardzo wdzięczni zespołowi IFEMA, który w pełni poparł naszą decyzję w wyjątkowych okolicznościach. ”

Kontynuuje: „Przez cały ten trudny czas pozostajemy w ścisłym dialogu i konsultacjach z naszymi wystawcami, aby ustalić, w jaki sposób FESPA jest w stanie najlepiej wspierać wprowadzanie produktów na rok 2020, współpracować z istniejącymi klientami i pielęgnować nowe perspektywy w sektorze druku specjalistycznego, aby zwiększyć ich wzrost. Jesteśmy pewni wyjątkowej wartości FESPA Global Print Expo dla naszych partnerów biznesowych. ”

FESPA zapewni dalsze aktualizacje dotyczące wydarzeń we właściwym czasie.

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.