- reklama -

Festiwal Druku… bo na nim skupiliśmy się dzisiaj, jak zawsze odbywa się w Warszawie w EXPO XXI. Pierwszy dzień zainteresował bardzo dużą grupę osób. Jakich tematów poszukiwali zwiedzający? Przede wszystkim pomysłów na swój biznes. Niektórzy tańszych rozwiązań.

Inni patrzyli na coraz ciekawsze aplikacje do uszlachetniania. I trzeba przyznać, że jest to jeden z tematów, który przyciągał na stoiska prawie każdego zwiedzającego. Uszlachetnianie, od którego w znacznej części Europy już powoli się odchodzi, u nas ta część biznesu poligraficznego wręcz nabiera tempa i rozwija się niezwykle dynamicznie.

Warto zajść chociażby na stoisko firmy Duplo, by przekonać się co znaczy uszlachetnianie w jednym przelocie nawet na trudnym podłożu. Niezwykle ciekawie wygląda ploter na stoisku firmy Canon, który oferuje jeszcze inne rozwiązanie. Na tym samym podłożu można uzyskać efekt matu i połysku. Na nas zrobiło to naprawdę wrażenie.  Zapewne jutro więcej na ten temat będziemy chcieli opublikować.

Po za tym dostawcy technologii, materiałów i oprogramowania. I tutaj także znalazło się wiele ciekawych rozwiązań. Niektóre prezentujemy na załączonych zdjęciach i zachęcamy do wizyty w dniu jutrzejszym…

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.