Festiwal Druku rozpoczęty. Brawo za zaangażowanie organizatorów, bo trzeba przyznać, że to pierwsze tego typu wydarzenie zrealizowane. I oczywiście sceptyków jest dużo. Nie ma co kryć. Ważne jednak jest to, że Festiwal Druku jest…

Co możemy zobaczyć? W dość okrojonej wersji to ta sama impreza, która była dotychczas. Są zatem dostawcy różnych gadżetów, materiałów czy nawet oprogramowania. Są również drukarnie a nawet dostawcy ploterów wielkoformatowych.

- reklama -- reklama -

Jak napisaliśmy wcześniej… jest o wiele skromniej, co nie znaczy, że nie warto zajrzeć i przekonać się, jak można nawet w tak trudnym czasie zaprezentować swoje produkty, urządzenia czy też usługi.

My, zwróciliśmy uwagę na zwiedzających, których może pierwszego dnia nie było do południa tak dużo, ale to co dało się zauważyć, to prawie wszyscy wystawcy i zwiedzający dokładnie rozumieją czasy, w jakich funkcjonujemy. O tym, co można było obejrzeć damy znać może jutro… Będziecie?

- reklama -Cieszymy się, że jesteś z nami. Zapisz się na newsletter Świata Poligrafii PRO, aby otrzymywać od nas najbardziej wartościowe treści.


ANKIETA!
Bądźcie aktywni! Warto wyrażać swoje zdanie!

Czy zauważyliście, że odbyła się virtual.drupa 2021?

Czy braliście udział w proponowanych sesjach?

Jak oceniasz virtual.drupa 2021?