- reklama -

Ponad 120 osób, reprezentujących drukarnie specjalizujące się w arkuszowej produkcji offsetowej, wzięło udział w kolejnym Dniu Otwartym RMGT zorganizowanym przez firmę Derya we współpracy z jej partnerami biznesowymi.

Tym razem gospodarzem spotkania była warszawska drukarnia MuruGumbel, w której od niedawna pracuje pierwsza w Polsce, 6-kolorowa maszyna pełnoformatowa z najnowszej serii stworzonej przez RMGT – 1050LX. W gronie współorganizatorów wydarzenia znalazły się firmy: Agfa, Cicero Stapro Group, Siemens Financial Services i Zing.

Siemens Financial Services jest wieloletnim partnerem firmy Derya w zakresie finansowania inwestycji sprzętowych w drukarniach, które decydują się na rozwiązania z jej oferty, m.in. maszyny RMGT. Fakt ten podkreśliła w swoim wystąpieniu Aneta Rudzińska – Business Development Manager w Siemens Financial Services.

W prezentacji „Partnerstwo szyte na miarę” przedstawiła reprezentowaną przez siebie firmę jako globalnego dostawcę rozwiązań finansowych, współpracującego z klientami z segmentu B2B w 55 krajach oraz jego ofertę, skierowaną m.in. do branży poligraficznej. W Polsce firma jest obecna od ponad 20 lat dostarczając unikalne – jak zaznaczyła prelegentka – rozwiązania finansowe łączące specjalistyczną wiedzę finansową i techniczną. W roku 2018 wartość sfinansowanych przez nią aktywów przekroczyła 950 mln zł, z czego 97% przypadło na maszyny i urządzenia.

Aneta Rudzińska

Jak podkreśliła Aneta Rudzińska, Siemens Financial Services od kilku lat jest w czołówce firm leasingowych pod względem obrotów realizowanych z branżą poligraficzną. Derya – co również zaznaczyła – jest w gronie jej istotnych partnerów biznesowych.

Następnie przedstawiła różne produkty i rozwiązania finansowe dla drukarń, szczególną uwagę zwracając na usługę MiU24 – finansowanie maszyn i urządzeń o wartości do 500 tys. zł netto w 24 godziny dla wybranych dostawców. Na zakończenie zaprezentowała możliwości pozyskania środków unijnych w ramach Funduszy Norweskich oraz programów POIR „3.2.1 Badania na rynek” i „3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne”.

Źródło: Derya

- reklama -

ANKIETA DLA CIEBIE!

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma. Być może pojawią się do wyników również komentarze ekspertów.