- reklama -

Horizon zaprasza na Dni Otwarte FINISHING FIRST, które odbęda się 29-30 września. Jak podaje organizator podczas nich będzie można zapoznać się się z najnowszymi rozwiązaniami Smart Factory dla małych i średnich drukarni specjalizujących się w małych seriach, aż do produkcji pojedynczych książek.

- reklama -

Horizon przedstawi pierwsze maszyny z naszej nowej serii iCE – podłączone do sieci za pomocą opartego na chmurze oprogramowania workflow iCE LiNK.

Wśród tematów poruszanych podczas Dni Otwartych między innymi: 

  • Prezentacja koncepcji: ramię robota przenosi bloki książek z wysokowydajnego podajnika HOF-400 na doskonały segregator BQ-270V 1-clamp.
  • W pełni automatyczny 4-szcękowa oklejarka BQ-500, która posiada zupełnie nową konstrukcję i dzięki konsekwentnej automatyzacji gwarantuje wydajną obróbkę zmiennych rozmiarów książek.
  • Kompaktowy trymer HT-300 nie tylko pracuje niezwykle precyzyjnie – dzięki nowej funkcji podwójnego cięcia – ale także umożliwia wszechstronne zastosowanie poprzez obróbkę 6- i 8-stronnicowych broszur.
  • Procesy produkcyjne systemów Horizon mogą być monitorowane, analizowane i wizualizowane w czasie rzeczywistym za pomocą usługi iCE LiNK opartej na chmurze.

Więcej na temat Dni Otwartych znajdziecie TUTAJ!

Wyłącznym przedstawicielem firmy Horizon w Polsce jest firma Derya z Tych.

Źródło: Horizon.de