Pod koniec września odbył się wirtualny FINISHING FIRST – PRODUCT LAUNCH, przygotowany przez firmę Horizon. Wydarzenie online zgromadziło 300 uczestników z całego świata, którzy byli zainteresowani najnowszymi rozwiązaniami firmy Horizon dedykowanymi dla małych i średnich drukarni.

Podczas tej edycji zaprezentowano możliwości produkcji krótkich i średnich nakładów oraz maszyny z nowej serii iCE połączone najnowszym oprogramowaniem iCE LiNK opartym o rozwiązania chmurowe.

Marisa Dütsch

Automatyzacja procesów w centrum uwagi

“iCE oznacza inteligencję, integrację, interakcję, łączność i wydajność. Produkcja powinna być tak efektywna i inteligentna, jak to tylko możliwe. Inteligentne oznacza dla nas, że można zminimalizować etapy produkcji, skrócić czas przygotowania i obniżyć koszty produkcji dzięki zastosowaniu wysokiego poziomu automatyzacji”, wyjaśnia kierownik sprzedaży Marisa Dütsch, która poprowadziła wydarzenie online. Przemysł poligraficzny poszukuje rozwiązań, które nie tylko oszczędzają pracę dzięki automatyzacji, ale również łączą poszczególne systemy w sieć w pełni zautomatyzowaną, zintegrowaną z Smart Factory… więcej w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional

Źródło: Horizon

- reklama -

Co dziś generuje Ci największy problem/koszt przy produkcji opakowań i chciałbyś to zmienić?

2. Co jest największym kosztem pozostałości poprodukcyjnych?

3. Jak najszybciej zwiększyć techniczną jakość produkcji?