- reklama -

18-20 września odbywały się w Quickborn k/Hamburga kolejne Dni Otwarte firmy Horizon w ramach Horizon Academy. Tym razem spotkanie z klientami odbyło się pod tytułem „FINISHING FIRST. The new role of printing finishing”. Wśród gości byli obecni przedstawiciele drukarni między innymi z Niemiec, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rosji i Polski.

- reklama -

FINISHING FIRST bardzo szybko stało się wydarzeniem skupiającym uwagę firm branży poligraficznej. To nie tylko miejsce, w którym można poznać praktycznie wszystkie rozwiązania oferowane przez firmę Horizon. To także czas na spotkanie z wybitnymi ekspertami i możliwość wymiany doświadczeń podczas licznych prezentacji i rozmów kuluarowych.

W tym roku FINISHING FIRST skupiony był na wykańczaniu produkcji cyfrowej oraz offsetowej. Dodatkowo podczas wykładów poruszane były tematy związane z nowym podejściem do modelu biznesowego drukarni.

Automatyzacja produkcji, efektywne przetwarzanie danych oraz trendy i technologie, które już dzisiaj są rozważane przez wiele drukarni, jako alternatywę w konkurencyjnym rynku poligraficznym.

Gości przywitał Yoshihiro Oe, dyrektor zarządzający Horizon GmbH, który stwierdził, że: “Znakomita obsługa i ścisła współpraca z klientami i firmami partnerskimi to jeden z najważniejszych elementów naszej filozofii korporacyjnej. Wielkie zainteresowanie FINISHING FIRST pokazuje nam, że wciąż mamy rację. ”

Więcej w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional

 

- reklama -


A N K I E T A

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez nasza redakcję. Ich omówienie w części będziemy prezentowali na łamach czasopisma, a raz w roku w wydaniu styczniowym przedstawimy podsumowanie.